Glovo zarobki 2024 - Ile zarabia kurier Glovo?

Szukasz stałej pracy z jasnymi warunkami rozliczeń lub dorywczego zajęcia z elastycznym grafikiem? Dobrze trafiłeś, ponieważ z tego artykułu dowiesz się, na czym polega praca kuriera w Glovo i ile zarabia się w Glovo w 2024 roku. Ponadto wyjaśniamy w nim wszelkie kwestie związane z rozpoczęciem pracy, formalnościami, szkoleniami czy niezbędnym wyposażeniem.

Praca w Glovo – jak wygląda i ile się zarabia?

Na rynku pojawia się coraz więcej firm kurierskich „na żądanie”. Jest to odpowiedź na nowy i rozwijający się trend w społeczeństwach. Z roku na rok rośnie liczba zamówień z restauracji, supermarketów, sklepów, kwiaciarni czy aptek. Kurierzy Glovo dbają o to, by codziennie dostarczać klientom zamówienia z tych lokalizacji. Glovo to jeden z czołowych dostawców, działający w ponad 1500 miastach, w 25 krajach na całym świecie. W Polsce pracę jako kurier Glovo można znaleźć w blisko 100 miastach.

Będąc kurierem Glovo, można dostarczać zamówienia, poruszając się w mieście autem, skuterem lub rowerem. Wydaje się, że samochód umożliwiłby szybką obsługę dużej liczby zamówień, co przełożyłoby się na zarobki w Glovo. Jednak korki w godzinach szczytu mogą utrudnić pracę dostawcy. Dlatego na ulicach większych miast można zobaczyć tak wielu kurierów Glovo na skuterach lub rowerach.

Najważniejszym narzędziem pracy dostawcy jest telefon z aplikacją Glovo Couriers. Oprogramowanie umożliwia obsługę zamówień, planowanie godzin pracy oraz bieżące sprawdzanie salda konta. Dostawcy nie muszą mieć kasy czy terminalu płatniczego. Kurierzy Glovo dostarczają jedzenie z najpopularniejszych lokali gastronomicznych, ale także z mniej znanych restauracji. Poza tym dowożą klientom zakupy z różnych sieci sklepów spożywczych i supermarketów. Popularne jest też zamawianie leków, kosmetyków, alkoholu czy artykułów zoologicznych.

Glovo zarobki w 2024?

Kwestia tego, ile zarabia kurier w Glovo, zależy od firmy, z którą pracownik zawrze umowę, oraz od regionu dostaw. Poza atrakcyjną stawką bazową, kurierzy Glovo otrzymują dodatkowe wynagrodzenie za pokonane kilometry oraz czas oczekiwania w restauracji. Wysiłki gloverów są doceniane nawet w złą pogodę. Najwięcej zarabiają kurierzy w województwie kujawsko-pomorskim – nawet ponad 40 zł brutto na godzinę. Około 35 zł brutto na godzinę w Glovo zarabiają dostawcy z województw warmińsko-mazurskiego, lubelskiego oraz śląskiego. Z kolei w pozostałych częściach Polski zarabia się ok. 25 zł brutto na godzinę. Praca w Glovo na pewno się opłaca.

Ile zarabia kurier Glovo w 2024 roku?

Kurier Glovo na pełnym etacie może zarobić nawet 8000 zł. Studenci pracujący dorywczo w weekendy i w czasie wolnym zarabiają ok. 1000–2000 zł. Największy wpływ na wysokość wynagrodzenia ma liczba przejechanych kilometrów. Im więcej, tym lepiej. Pensja w Glovo zależy od różnych czynników, które wpływają na zwiększenie lub zmniejszenie mnożnika stawek podstawowych.

Na finansowe bonusy można liczyć w przypadku dostaw w deszczową pogodę czy w godzinach szczytu. Czas to pieniądz, dlatego dodatkowe wynagrodzenie dostawcy otrzymują, gdy:

  • muszą czekać na odbiór zamówienia w lokalu więcej niż 5 minut
  • zamawiający zmieni adres dostawy
  • podejmują tzw. wyzwania, które zwykle polegają na przyjęciu określonej liczby zamówień we wskazanych blokach czasowych
  • otrzymują napiwki od klientów za szybkie i bezproblemowe dostawy.

Niekwestionowaną zaletą pracy w Glovo jest możliwość wypłaty wynagrodzenia co 14 dni. Zarobki z aplikacji Glovo można wypłacać w czwartki/piątki co 2 tygodnie.

Jak rozpocząć pracę jako kurier w Glovo?

Dlaczego tak wiele osób chętnie rozpoczyna pracę jako kurier Glovo? Odpowiedź tkwi w trzech największych zaletach tego rodzaju zatrudnienia:

  • Po pierwsze – dobre zarobki dostawcy Glovo. Poza podstawową stawką istnieje wiele bonusów i, co więcej, pracownik sam ma wpływ na to, ile zarobi.
  • Po drugie – elastyczne godziny pracy. Kurierzy sami ustalają, ile i kiedy pracują.
  • Po trzecie – zatrudnienie jako kurier Glovo otrzymasz nawet w 24 godziny.

Pracę w Glovo można rozpocząć w ramach B2B, otwierając własną działalność gospodarczą. Na ten krok decyduje się jednak niewiele osób. Rozliczanie z fiskusem, opłacanie ZUS-u i prowadzenie księgowości generują wiele kosztów. Przez to ostateczne wynagrodzenie może okazać się mało atrakcyjne. Potencjalni pracownicy znacznie chętniej zatrudniają się u partnerów Glovo.

W Avalon Logistics Group pierwszym krokiem do rozpoczęcia pracy jest rejestracja na stronie. Dzięki niemu można zaliczyć niezbędne 20-minutowe szkolenie online. Po tym należy przejrzeć i wypełnić dostępną na stronie umowę i przekazać nam wszelkie niezbędne dokumenty. Ostatni etap to oczekiwanie na przesyłkę od Avalon Logistics Group. Nowy pracownik znajdzie w paczce torbę termoizolacyjną, powerbank i uchwyt na telefon.

Pracownicy zatrudnieni w ramach umowy zlecenie są rejestrowani w ZUS-ie i otrzymują podstawowe ubezpieczenie zdrowotne. Jako partner Glovo gwarantujemy w pełni legalną pracę. Zapewniamy przejrzyste warunki współpracy oraz terminowe wypłaty rozliczonych środków.

glovo zarobki 2024


Tagi : glovo zarobki glovo zarobki samochodem ile zarabia kurier glovo zarobki glovo ile zarabia dostawca glovo zarobki w glovo ile można zarobić na glovo glovo stawka gwarantowana zarobki glovo 2024 zarobki glovo 2025 glovo ile sie zarabia ile zarabia dostawca glovo miesięcznie glovo praca zarobki ile zarabia sie w glovo ile zarabia sie na glovo kurier glovo zarobki ile można zarobić w glovo glovo stawki praca glovo zarobki ile zarabia kierowca glovo glovo zarobki rower glovo kurier zarobki czy glovo sie oplaca

spodobał ci się ten wpis? udostępnij go ZNAJOMYM

Podobne wpisy

Glovo dostawa pod drzwi domu

Glovo dostawa pod drzwi domu

Glovo dostawa pod drzwi domu: W dzisiejszym szybkim tempie życia, pełnym obowiązków i braku wolnego czasu
Dowiedz się więcej
Zarobki w Glovo 2024

Zarobki w Glovo 2024

Zarobki w Glovo 2024: Kiedy zastanawiamy się nad zmianą zawodu lub poszukujemy dodatkowego źródła dochodu, często kierujemy [...]
Dowiedz się więcej
Praca w Glovo Wymagania

Praca w Glovo Wymagania

Praca w Glovo i wymagania z nią związane: Marzysz o elastycznej pracy jako kurier, ale nie wiesz, od czego zacząć? Nie martw [...]
Dowiedz się więcej
Jak działa Glovo z punktu widzenia zamawiającego

Jak działa Glovo z punktu widzenia zamawiającego

Jak działa Glovo z punktu widzenia zamawiającego: W dzisiejszym zabieganym świecie, w którym czas staje się coraz [...]
Dowiedz się więcej
Glovo dodatkowa praca

Glovo dodatkowa praca

Glovo dodatkowa praca: Kiedy koszty życia stale rosną, a stabilność finansowa staje się coraz bardziej niepewna, wielu ludzi [...]
Dowiedz się więcej
Godziny Pracy Kuriera Glovo

Godziny Pracy Kuriera Glovo

Glovo to aplikacja, która zrewolucjonizowała sposób, w jaki odbieramy i dostarczamy produkty. Dzięki swojej innowacyjnej [...]
Dowiedz się więcej

Masz pytania lub chciałbyś
porozmawiać o współpracy?

Zadzwoń
+48 514 833 888
Pobierz aplikację Spirit24