Benefity

Lubimy się dzielić. Jako jedyny partner, oprócz sezonowych BONUSÓW, mamy dla swoich kurierów i kierowców stałe BENEFITY, które można wykorzystać w każdym miesiącu.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Z Avalon Logistics Group zyskasz najwięcej!

ZNIŻKI NA PALIWO

Oferujemy stałe zniżki na paliwo, jeżeli jesteś naszym kierowcą.

Każdy kierowca wie, że ceny paliwa potrafią być zmienne, co prowadzi do niepewności budżetowej i stresu związanego z kosztami utrzymania pojazdu. Dlatego oferujemy naszym kierowcom wyjątkowe rabaty, pozwalające na realne oszczędności przy każdym tankowaniu. Dołączając do nas, zyskujecie spokój umysłu i więcej środków na to, co naprawdę ważne.

RABAT NA CZĘŚCI W HURTOWNI GORDON

Z naszym kodem klienta otrzymasz rabat
od 5% do 35% na części zamienne do Twojego samochodu.

Znalezienie wysokiej jakości części zamiennych w przystępnych cenach to wyzwanie dla wielu właścicieli samochodów. Z nami, ten problem znika. Dzięki naszemu kodowi klienta, nasi kierowcy mogą uzyskać rabaty od 5% do 35% na części zamienne. Jeden z naszych zadowolonych klientów, Jan K., podzielił się z nami: „Dzięki waszemu kodowi zaoszczędziłem 20% na częściach do mojego samochodu. To niesamowite!”
Nie przegap szansy na oszczędności.

RABAT NA NAPRAWY W WARSZTACIE SAMOCHODWYM

WMW CENTRUM NAPRAW ŁÓDŹ
Dla naszych kierowców oraz kurierów mamy rabat na hasło „Avalon” w wysokości do 15%
.

Wysokie koszty napraw samochodowych już nie będą zmartwieniem. Teraz, mając nasz rabat „Avalon”, możecie zmniejszyć te koszty o do 15%. To prosta droga do mniejszych wydatków i większej pewności na drodze. Skorzystajcie z naszego rabatu już dziś i doświadczcie różnicy.

KARTY MULTISPORT

Oferujemy pakiet sportowy z możliwością odpowiedniego doboru wariantu dla siebie spośród trzech, bez okresu wypowiedzenia.

Spodziewacie się, że oferujemy tylko korzyści związane z samochodami? Zaskoczymy Was! Nasza oferta obejmuje również pakiet sportowy MultiSport, który umożliwia dopasowanie idealnego wariantu do Waszych potrzeb – bez zobowiązań. Z nami, Wasze zdrowie i dobra forma są tak samo ważne, jak stan Waszych pojazdów.

UBEZPIECZENIE ZDROWOTNE PZU

Możesz skorzystać z pracowniczego programu zdrowotnego.

Współpracując z nami, możecie skorzystać z pracowniczego programu zdrowotnego PZU. To więcej niż tylko ubezpieczenie; to inwestycja w Wasze dobre samopoczucie, odzwierciedlająca uniwersalną wartość zdrowia.

PROGRAM PARTNERSKI

Poleć znajomego i zgarnij bonus!

Podziel się swoją pozytywną opinią o naszych usługach z przyjaciółmi i odbierz bonus za każde polecenie. To nie tylko sposób na dodatkowe korzyści dla Was, ale też możliwość, by pomóc znajomym w uzyskaniu dostępu do tych samych świetnych ofert. Logika jest prosta: wszyscy zyskują. Zacznijcie polecać już dziś i zbierajcie nagrody!

praca w Uberze Łódź

Poleć nas i zgarniaj EXTRA KASĘ!

Jak to zrobić?
To bardzo proste, polecaj nas swoim znajomym poprzez wysyłkę linku rejestracyjnego z Twoim unikalnym kodem. Jeżeli osoba zarejestruje się z Twojego linku, wykona minimum 50 przejazdów, a następnie rozliczymy ją 4 razy to otrzymasz bonus.

W zależności od tego czy:

a) jesteś KURIEREM: za polecenie otrzymasz bonus w kwocie 100.00zł za osobę, a polecany do kolejnego rozliczenia dostanie ekstra 50.00 zł.

b) jesteś KIEROWCĄ TAXI: za polecenie otrzymasz bonus w kwocie 250.00zł za osobę, a polecany do kolejnego rozliczenia dostanie ekstra 50.00 zł.Masz pytania lub chciałbyś
porozmawiać o współpracy?

Zadzwoń
+48 514 833 888
Pobierz aplikację Spirit24