ZACZNIJ ZARABIAĆ
JAKO KURIER!

Poznaj aplikacje

Aby zacząć pracę wystarczy, że…

Masz minimum 16 lat

Z nami możesz zacząć zarabiać, jeszcze nie będąc pełnoletnim!

Posiadasz Smartphone

Smartphone z dostępem do Internetu to podstawowe narzędzie pracy, bez którego nie będziesz mógł łapać zleceń.

Posiadasz pojazd

Jako kurier możesz pracować na samochodzie, rowerze, skuterze. Nie martw się, jeżeli nie posiadasz własnego pojazdu. Wynajmij go u nas!

Podpiszesz umowę online

Z Avalon możesz podpisać umowę bez wychodzenia z domu! Skorzystaj z naszego panelu na spirit24.pl

DOŁĄCZ DO NAS

Do tej pory
zaufało nam
27000 KURIERÓW

Dlaczego warto
wybrać nas?

Doskonała obsługa

Wsparcie na każdym etapie pracy aż w 4 językach! – polskim, ukraińskim, rosyjskim i angielskim.

Formalności bez wychodzenia z domu

Z nami załatwisz formalności bez wychodzenia z domu. Wszystko podpiszesz online przez Spirit24.pl

Biura w całej Polsce

Możesz odwiedzić nas stacjonarnie w Warszawie, Gdańsku, Łodzi, Krakowie i Wrocławiu.

Dostęp do rozliczeń przez 24h

Dzięki aplikacji SPIRIT24 możesz obsługiwać wszystkie swoje rozliczenia w każdej chwili, z dowolnego miejsca.

Praca w całej Polsce

Z nami możesz zacząć prace nawet w małym mieście, żeby zarabiać jako kurier.

Zniżki, Rabaty i Karty Partnerskie

Dbamy o swoich współpracowników, gwarantujemy unikalne bonusy oraz benefity.
Glovo

Glovo

Glovo to aplikacja mobilna (oraz serwis www) umożliwiająca zamówienie jedzenia, zakupów czy usługi kurierskie. Działa w ponad stu miastach w Polsce i cały czas się rozwija. Aby rozpocząć prace, wystarczy mieć ukończone 18 lat, posiadać pojazd oraz telefon z dostępem do Internetu. Co wyróżnia Glovo? Tutaj wcześniej rezerwujesz godziny pracy w kalendarzu, dzięki czemu możesz zaplanować swój dzień.

Dowiedz się więcej
Kurier Stuart

Kurier Stuart

Stuart to nowoczesna platforma dostaw kurierskich. Stuart łączy ze sobą firmy, klientów oraz kurierów, aby przyspieszyć dostawę towarów w mieście. Stuart to wyjątkowa aplikacja, która pozwala pracować zarówno na grafiku jak i bez niego. Dla kurierów pracujących na grafiku, aplikacja daje gwarancje zarobku.

Dowiedz się więcej
Kurier Jush

Kurier Jush

Grupa Żabka w 2021 roku weszła na rynek ekspresowych zakupów online z aplikacja Jush. Kurier dostarcza małe zakupy do klienta, a czas dostawy oraz dystanse są krótkie. Praca jako kurier Jush oznacza stałe stawki godzinowe oraz bonusy za każde realizowane zamówienie. Aplikacja nie wymaga minimalnej liczby przepracowanych godzin w miesiącu. Możesz pracować jako kurier, kiedy chcesz i ile chcesz.

Dowiedz się więcej
Kurier Wolt

Kurier Wolt

Wolt powstał w 2015 roku w Finlandii, aktualnie jest obecny w 23 krajach, do Polski wszedł w 2018 roku i ciągle poszerza swoja działalność. Jako kurier Wolt możesz pracować we wszystkich największych miastach. Wolt jest aplikacja umożliwiająca zamówienie jedzenia, zakupów lub usług kurierskich. Elastyczne godziny pracy i możliwość pracy na własnym rowerze, skuterze lub samochodzie sprawiaja, ze praca dla Wolt może być atrakcyjna dla osób ceniących sobie niezależność.

Dowiedz się więcej
Kurier Uber Eats

Kurier Uber Eats

Dostarczanie nigdy nie było tak łatwe! Dzięki aplikacji Uber Eats otrzymujesz zlecenia bezgotówkowe z restauracji i punktów partnerskich, a zarabiasz za każdy pokonany kilometr. Twoje wynagrodzenie wzrasta o otrzymane bonusy i mnożniki. Wypłatę otrzymujesz co tydzień. Z pewnością kluczowa jest możliwość podjęcia elastycznej pracy w dogodnych godzinach. Każdy decyduje samodzielnie, kiedy chce jeździć. To istotny czynnik, ponieważ pozwala on łączyć zarabianie za pośrednictwem platformy Uber Eats z innymi obowiązkami.

Dowiedz się więcej
Kurier Bolt Food

Kurier Bolt Food

Usługa dostarczania jedzenia opracowana została przez estońską firmę, odpowiedzialną za stworzenie platformy transportowej Bolt. Bolt Food to nowe udogodnienie, dzięki któremu klienci mają możliwość zamawiania potraw z ulubionych restauracji poprzez jedno kliknięcie.

Za dostawę otrzymasz minimum 10 zł. Dodatkowo, w ramach zlecenia, po przejechaniu 3 km zarobisz 1,50 zł za każdy dodatkowy kilometr. Aplikacja działa codziennie, w godz. 10.00–22.00. Dostawy z Bolt Food to świetne źródło dodatkowego dochodu.

Dowiedz się więcej
Kurier Lola Market

Kurier Lola Market

Aplikacja Lola Market umożliwia robienie zakupów w najbardziej popularnych supermarketach wraz z usługa dostarczenia do domu. Lola Market umożliwia prace w charakterze Pickera (kompletuje zamówienie), Kuriera (dowozi zamówienie), oraz Shoppera (łączy role Pickera i Kuriera). Pracujesz tyle godzin ile chcesz. Wysokość Twojego wynagrodzenia zależy od Ciebie. Możesz zrealizować dowolna liczbę zamówień.

Dowiedz się więcej
Kurier Delio

Kurier Delio

Delio to najszybciej rozwijający się internetowy supermarket. Pracując jako dostawca Delio, odbierasz zakupy z przydzielonego sklepu i dostarczasz je pod wskazany adres. Praca jako kurier Delio, charakteryzuje się stałym grafikiem oraz stałym miesięcznym wynagrodzeniem.

Dowiedz się więcej
Kurier Xpress Delivery

Kurier Xpress Delivery

Xpress Delivery to aplikacja, która realizuje zlecenia dla swoich partnerów - klientów indywidualnych lub fi rm. Obecnie jest już w 87 miastach i nieustannie rozwija się. Pracując na aplikacji Xpress Delivery, nie dowozisz jedzenia z restauracji oraz nie robisz zakupów dla klientów. Dostarczasz różnego rodzaju paczki np. z zamówień internetowych.

Dowiedz się więcej
Kurier Szama Express

Kurier Szama Express

Szama Express to szybkie dostawy miejskie w Warszawie, Krakowie, Poznaniu, Wrocławiu i Lesznie. Dostawcy Szama Express zazwyczaj pracują na kilku aplikacjach jednocześnie. Ta aplikacja, świetnie się sprawdzi jako dodatkowe źródło dochodów dla kierowców taksówki lub kierowców w restauracji.

Dowiedz się więcej

Masz pytania lub chciałbyś
porozmawiać o współpracy?

Zadzwoń
+48 514 833 888
Pobierz aplikację Spirit24