Kurier Glovo

Szukasz pracy jako kurier, która pozwoli Ci zarobić duże pieniądze z elastycznymi godzinami pracy?

Zacznij pracę

Co zyskujesz pracując jako kurier
na aplikacji Glovo?

Wypłaty co tydzień

Aplikacja Glovo oferuje tygodniowe wypłaty. Współpracując z nami, zapewniamy ci dostęp do Twoich rozliczeń przez całą dobę. Zajmiemy się wszelkimi formalnościami, dbając o to, aby Twoje wypłaty zawsze były terminowe i bezproblemowe.

Elastyczny grafik pracy

Glovo to jedna z niewielu aplikacji, która umożliwia wcześniejsze planowanie swojej pracy. Dwa razy w tygodniu możesz zarezerwować w kalendarzu godziny, w których będziesz dostępny do pracy.

Wysokie zarobki

Zarobki w Glovo zależą od wielu czynników, takich jak ilość godzin, które przepracujesz, Twoje zaangażowanie oraz dostępne bonusy. Dzięki tym czynnikom, realnie możesz zarobić nawet 45 złotych za godzinę.

Pełne wyposażenie

Aby rozpocząć pracę w Glovo, konieczny jest zestaw startowy, który zawiera torbę termoizolacyjną, power bank oraz uchwyt na telefon.

Glovo kurier praca

Czy szukasz firmy, która wesprze Cię w rozwiązywaniu wszelkich formalności związanych z pracą w Glovo?

Nasze gotowe rozwiązania mogą znacząco zwiększyć efektywność Twojej pracy, pozwalając Ci skoncentrować się wyłącznie na zarabianiu. Jako rekomendowany partner Glovo, zapewniamy legalne zatrudnienie oparte na przejrzystych i klarownych warunkach współpracy oraz terminowe wypłaty rozliczonych środków.

Tylko 3 kroki dzielą Cię
od Extra Kasy!

1

Zarejestruj się w naszym panelu Spirit 24

Bez konieczności wychodzenia z domu, możesz podpisać umowę zlecenie i przesłać niezbędne dokumenty, aby rozpocząć współpracę.
REJESTRACJA W SPIRIT 24
2

Zgłoś się do Glovo

Wypełnij formularz dostępny na stronie Glovo, a następnie oczekuj na aktywację swojego konta.
Rejestracja w Glovo
3

Odbierz PAKIET STARTOWY!

W naszym biurze masz możliwość zakupienia pakietu startowego, który zawiera torbę termoizolacyjną, power bank oraz uchwyt na telefon.
Znajdź swój oddział Avalon

Dodatkowe korzyści i benefity od partnera Avalon!

Panel kuriera – Spirit 24

Dzięki naszej aplikacji do rozliczeń, masz możliwość śledzenia swoich rozliczeń w czasie rzeczywistym. Aplikacja jest dostępna zarówno na platformie Android, jak i iOS.

Obsługa online w 4 językach

Wielu formalności możesz załatwić online, a nasza oferta obejmuje języki: polski, angielski, ukraiński i rosyjski. Nasz zespół jest dostępny do kontaktu telefonicznego oraz na platformach Messenger, WhatsApp i Telegram.

Bogata oferta pojazdów na wynajem

Jeśli nie posiadasz własnego pojazdu, nie musisz się martwić. W naszej ofercie dostępne są do wynajmu samochody, skutery, a wkrótce także rowery elektryczne! Dla naszych kurierów przygotowaliśmy atrakcyjne warunki wynajmu..

Karty MultiSport, zniżki na paliwo oraz części samochodowe

Systematycznie dbamy o to, aby nasza oferta była obfita w dodatkowe bonusy oraz atrakcyjne promocje, dedykowane kurierom z Avalon Logistics Group.

Glovo kurier rekrutacja

Nie zwlekaj
i podpisz umowę już teraz!
Zacznij zarabiać w 24h!

tiktok dla ciebie

WPADNIJ NA nasz profil avalon_partner

kurier Glovo

Czekamy na
Twój kontakt

Zadzwoń
+48 514 833 888

Godziny pracy
pon. – pt. 9:00 – 17:00

Tagi : Glovo kurier kurier Glovo Glovo kurier praca praca kurier Glovo pracja jako kurier w Glovo kurier Glovo opinie Glovo praca kurier

Masz pytania lub chciałbyś
porozmawiać o współpracy?

Zadzwoń
+48 514 833 888
Pobierz aplikację Spirit24