Rozpocznij pracę
jako kierowca Taxi
już w 48 godzin!

Zobacz jak

Aby zacząć pracę, wystarczy że…

Masz ukończony 18 rok życia

By móc cieszyć się przywilejami i odpowiedzialnościami zawodu kierowcy, musisz być pełnoletni.

Posiadasz prawo jazdy kat. B

Możesz być młodym kierowcą, jednak doświadczenie za kierownicą, z pewnością ułatwi Ci zarabianie extra kasy.

Posiadasz auto nowsze niż 2004 rok

Bezpieczeństwo jest priorytetem. Twoje auto nie powinno być starsze niż z 2004 roku.
Jeśli nie masz własnego samochodu, to nie jest problem! Oferujemy możliwość wynajęcia pojazdu, abyś mógł skupić się tylko na pracy.  

Posiadasz smartphone

Smartphone z dostępem do Internetu to podstawowe narzędzie pracy, bez którego nie będziesz mógł łapać zleceń.

Dołącz do nas!

Do tej pory
zaufało nam
3000 KIEROWCÓW

Dlaczego warto
nas wybrać?

Formalności bez wychodzenia z domu

Z nami możesz załatwić wszystkie formalności wygodnie z domu. Nasz zespół służy Ci wsparciem na każdym etapie, odpowiadając na wszystkie Twoje pytania. Nie musisz się martwić o składki i podatki. Dzięki nam, te kwestie zostaną załatwione w Twoim imieniu, umożliwiając Ci skupienie się na pracy.

Doskonała obsługa

Wsparcie na każdym etapie pracy aż w 4 językach! – polskim, ukraińskim, rosyjskim i angielskim. Nie bez powodu jesteśmy najbardziej rekomendowanym partnerem za poziom obsługi naszych kierowców. Cechuje nas indywidualne podejście do każdej sytuacji oraz pomoc na każdym kroku.

Biura w całej Polsce

Możesz odwiedzić nas stacjonarnie w Warszawie, Gdańsku, Łodzi, Krakowie i Wrocławiu.

Dostęp do rozliczeń przez 24h

Dzięki aplikacji SPIRIT24 możesz obsługiwać wszystkie swoje rozliczenia w każdej chwili, z dowolnego miejsca.

Praca w całej Polsce

Nie musisz ograniczać się do dużych miast, aby pracować jako kierowca. Z nami masz możliwość podjęcia pracy w każdym zakątku kraju, gdzie obsługiwana jest przynajmniej jedna z naszych aplikacji.

Zniżki, Rabaty i Karty Partnerskie

Dzięki pracy z nami, będziesz mógł cieszyć się wieloma dodatkowymi korzyściami, takimi jak karta MultiSport, atrakcyjne zniżki na paliwo, części samochodowe, a także ubezpieczenia i wiele innych.
Kierowca Uber

ZACZNIJ PRACĘ Z UBEREM

Uber, założony w 2009 roku, był pionierem w rewolucji usług transportowych. To start-up, który przekształcił sposób, w jaki podróżujemy. Początkowo dostępna tylko w kilku miastach, aplikacja szybko zdobyła popularność dzięki swemu innowacyjnemu podejściu do taksówek i wynajmu samochodów.

Uber oferuje elastyczność, która pozwala kierowcom pracować w dowolnych godzinach, dostosowując się do ich harmonogramu. Kierowcy mogą zarabiać wtedy, gdy to dla nich wygodne, a także cieszyć się systemem ocen, który buduje ich wiarygodność w oczach pasażerów. Dodatkowo, kierowcy mają możliwość cotygodniowych wypłat, co przyczynia się do lepszej płynności finansowej. A brak ustalonych grafików oznacza, że masz pełną kontrolę nad tym, kiedy i ile czasu poświęcasz na pracę.

Zobacz jak działamy
Kierowca Bolt

PRACUJ Z BOLT

Bolt, znany wcześniej jako Taxify, powstał w 2013 roku w Estonii. Jest efektem chęci dostarczenia uczciwych cen i lepszego doświadczenia dla kierowców i pasażerów. Rozpoczął swoją działalność w Europie Wschodniej i szybko się rozwinął na całym świecie.

Bolt skupia się na zapewnieniu atrakcyjnych cen zarówno dla pasażerów, jak i kierowców. Dla kierowców oznacza to, że mogą liczyć na stabilne zarobki. Podobnie jak w przypadku Ubera, kierowcy Bolt również mają możliwość cotygodniowych wypłat oraz brak narzuconych grafików, co umożliwia pracę w zgodzie z indywidualnymi preferencjami.

Dołącz do nas
Kierowca Freenow

WYBIERZ FREENOW

FREENOW (dawniej mytaxi) powstało w 2009 roku jako pierwsza aplikacja do zamawiania taksówek online w Niemczech. W miarę rozwoju dodawano kolejne opcje transportowe.

FREENOW łączy różne możliwości przewozowe, co daje pasażerom wybór. Dla kierowców oznacza to dostęp do zróżnicowanej grupy odbiorców i różnorodnych typów zleceń. Kierowcy FREENOW również mogą cieszyć się cotygodniowymi wypłatami oraz pracą bez sztywnych grafików, dzięki czemu mogą dostosować pracę do swoich osobistych preferencji i harmonogramu.

Zacznij zarabiać

Masz pytania lub chciałbyś
porozmawiać o współpracy?

Zadzwoń
+48 514 833 888
Pobierz aplikację Spirit24