Oferujemy samochody przysotosowane do aplikacji

BOLT, UBER, FREENOW
wraz z podpięciem pod naszą firmę!


Toyota Corolla


Toyota COROLLA jest wyposażona w napęd hybrydowy oraz w automatyczną skrzynie biegów. To najlepsze auto dla kierowców używających aplikacje FREE NOW. Auto jest samochodem klasy premium, który spełnia wszystkie wymogi BOLT COMFOR, UBER SELECT & FREE NOW. Samochód idealnie sprawdza się na dłuższych przejazdach, generując tym samym większe dochody dla kierowców.

Specyfikacja wynajmu:

 • limit: 6000 kilometrów
 • wynajem: 800 zł tygodniowo
 • depozyt: 1500 zł (płatne w dogodnych ratach).
wynajem samochodów uber
wynajem samochodów bolt

Skoda FABIA


Skoda FABIA to najczęściej wybierana marka dla aplikacji: BOLT, UBER. Auto posiada instalację LPG, dzięki czemu koszt eksploatacji jest na najniższym poziomie. Ponadto, auto jest niezwykle wygodne – idealnie sprawdza się zarówno na dłuższych, jak i krótszych trasach.

Specyfikacja wynajmu:

 • limit: 6000 kilometrów
 • wynajem: 500 zł tygodniowo
 • depozyt: 800 zł (płatne w dogodnych ratach).

Skoda Citi Go


Skoda CITIGO to idealny wybór dla kurierów pracujących dla aplikacji: BOLT FOOD, UBER EATS, GLOVO, WOLT. Instalacja gazowa pozwala na ekonomiczne użytkowanie auta. Niewielki rozmiar samochodu, a przy tym – przestronne wnętrze sprawia, że jazda po mieście jest niezwykle komfortowa.

Specyfikacja wynajmu:

 • limit: 6000 kilometrów
 • wynajem: 350 zł tygodniowo
 • depozyt: 700 zł (płatne w dogodnych ratach).
wynajem samochodów freenow

Zostaw swoje dane - skontaktujemy się z Tobą!
* pola wymagane

Wynajem samochodów Bolt, Uber, Free Now – dołącz do naszej floty!

W przypadku, gdy nie posiadasz własnego samochodu możesz skorzystać z naszych pojazdów. Dysponujemy młodymi i nowoczesnymi autami marki Skoda, które zapewnią ci komfortowe warunki pracy oraz maksymalizację przychodu. Nasz wynajem samochodów Bolt, Uber i Free Now obejmuje pojazdy, które są przystosowane do wymagań każdej z tych aplikacji. Auta są regularnie serwisowane, posiadają pełne ubezpieczenie. Dodatkowo zadbaliśmy o wszystkie niezbędne formalności dotyczące licencji taxi.

Zależy nam na najwyższej jakości obsługi oraz poziomie zadowolenia wszystkich współpracujących z nami osób, dlatego zadbaliśmy o jasny i prosty wynajem samochodów. Bolt, Uber i Free Now są firmami posiadającymi setki zadowolonych klientów, dlatego tak istotne jest zachowanie pełnego profesjonalizmu po stronie kierowców. Każda osoba nawiązująca z nami współpracę otrzymuje pełną specyfikację wynajmu samochodu obejmującą dozwolony limit kilometrów, stawkę tygodniową oraz wysokość depozytu, który można wpłacać w dogodnych ratach.

Co zyskujesz współpracując z nami?

Wynajem samochodów Bolt, Free Now oraz Uber to przede wszystkim jasne zasady współpracy. Nie musisz posiadać własnej działalności gospodarczej, aby stać się członkiem naszej floty. Avalon Logistics zajmie się wszystkimi niezbędnymi formalnościami, legalnie i zgodnie wobec obowiązujących zasad polskiego prawa. Wymiar pracy uzależniony jest tylko od indywidualnych preferencji, wszystko po to, aby móc pogodzić inne obowiązki z pracą kierowcy.

Stworzyliśmy system rozliczeń, który zapewnia naszym kierowcom przejrzyste zasady wynagrodzenia oraz regularne księgowanie dochodów. Tym samym wypłata trafia na konto zawsze na czas. Nasi pracownicy mogą liczyć na zniżki na paliwo, części samochodowe oraz ubezpieczenie. Spośród naszych aut można wybrać modele dostosowane do dłuższych tras, jak i tych po mieście. Samochody wchodzące w skład naszej floty generują niskie koszty eksploatacji i tym samym pozwalają uzyskać wyższy przychód.

Wyróżnia nas młoda i nowoczesna flota aut!


Wszystkie nasze samochody pochodzą z 2020 roku. Każde auto posiada aktualny przegląd, pełne ubezpieczenie, a także jest regularnie serwisowane.

DODATKOWO KAŻDE AUTO POSIADA:

 • badanie techniczne TAXI
 • wypis licencji TAXI
 • ubezpieczenie na przewóz osób


KORZYŚCI ZE WSPÓŁPRACY Z NAMI
JASNE ZASADY WSPÓŁPRACY

Nie masz własnej działalności gospodarczej? Nie musisz! Jesteśmy partnerem, który załatwi wszystkie formalności za Ciebie. Legalnie i zgodnie z zasadami polskiego prawa.

PEŁNA KONTROLA NAD ROZLICZENIAMI

Specjalnie dla naszych kierowców stworzyliśmy niezwykle wygodny system rozliczeń. Twoje dochody księgowane są regularnie, co tydzień. Dzięki temu wypłatę otrzymujesz zawsze na czas!

ZNIŻKI NA PALIWO, UBEZPIECZENIE I CZĘŚCI SAMOCHODOWE

Dzięki współpracy z wieloma firmami wynegocjowaliśmy dla swoich kierowców znaczne zniżki na paliwo, części samochodowe oraz ubezpieczenie OC/AC.

ZGARNIAJ BONUSY!

Jesteś zadowolony z naszych usług? Poleć nas innym kierowcom! Dzięki temu zyskujesz atrakcyjne bonusy pieniężne!

Top