Pracuj z Glovo w Warszawie

Szukasz pracy w Warszawie, która pozwoli Ci zarobić duże pieniądze z elastycznymi godzinami pracy?

Zacznij pracę

Co zyskujesz pracując jako kurier w Warszawie
na aplikacji Glovo?

Wypłaty co tydzień

Aplikacja Glovo ma wypłaty co tydzień. Współpracując z nami masz dostęp do swoich rozliczeń przez 24h. Załatwimy wszystkie Twoje formalności i zadbamy o to, by wypłata zawsze była na czas!

Elastyczny grafik pracy

Glovo, jako jedna z nielicznych aplikacji pozwala na wcześniejsze planowanie swojej pracy. Dwa razy w tygodniu rezerwujesz w kalendarzu godziny, w których będziesz pracować.

Wysokie zarobki

Zarobki w Glovo są zależne od ilości godzin, które przepracujesz, od Twojego zaangażowania oraz aktualnych bonusów. Realnie możesz zarobić nawet 45 zł za godzinę.

Pełne wyposażenie

Żeby zacząć pracę w Glovo potrzebujesz pakietu startowego, który składa się z torby termoizolacyjnej, power banku oraz uchwytu na telefon.

glovo praca warszawa

Szukasz firmy w Warszawie, która pomoże Ci uporać się z formalnościami we współpracy z Glovo?

Nasze gotowe rozwiązania są w stanie usprawnić Twoją pracę, a to pozwoli Ci skupić się wyłącznie na zarabianiu. Jako rekomendowany partner Glovo gwarantujemy legalną pracę opartą na przejrzystych i jasnych warunkach współpracy oraz terminowe wypłaty rozliczonych środków.

Tylko 3 kroki dzielą Cię
od Extra Kasy!

1

Zarejestruj się w naszym panelu Spirit 24

Bez wychodzenia z domu podpiszesz umowę zlecenie oraz dodasz dokumenty, aby rozpocząć współpracę.
REJESTRACJA W SPIRIT 24
2

Zgłoś się do Glovo

Wypełnij formularz na stronie Glovo i czekaj na aktywację konta.
Rejestracja w Glovo
3

Odbierz PAKIET STARTOWY!

Możesz zakupić u nas pakiet startowy, który składa się z torby termoizolacyjnej, power banku oraz uchwytu na telefon
w jednym z naszych biur.
Znajdź swój oddział Avalon

Dodatkowe korzyści i benefity od partnera Avalon!

Panel kuriera – Spirit 24

Dzięki naszej aplikacji rozliczeniowej, możesz sprawdzać swoje rozliczenia na bieżąco. Aplikacja jest dostępna na Android i iOS.

Obsługa online w 4 językach

Większość formalności załatwisz online w językach: polskim, angielskim, ukraińskim i rosyjskim. Nasz zespół jest dostępny telefonicznie, na Messengerze, WhatsAppie oraz Telegramie.

Bogata oferta pojazdów na wynajem

Jeśli nie posiadasz własnego pojazdu, nie martw się. W naszej ofercie na wynajem są: samochody, skutery, a już wkrótce rowery elektryczne! Dla naszych kurierów mamy atrakcyjne warunki wynajmu.

Karty MultiSport, zniżki na paliwo oraz części samochodowe

Regularnie dbamy o to, aby w naszej ofercie nie brakowało dodatkowych bonusów i ciekawych promocji dla kurierów Avalon Logistics Group.

praca w Glovo Warszawa

Nie zwlekaj
i podpisz umowę już teraz!
Zacznij zarabiać w 24h!

tiktok dla ciebie

WPADNIJ NA nasz profil poznaj_avalon

glovo praca warszawa

Czekamy na
Twój kontakt

Zadzwoń
+48 514 833 888

Godziny pracy
pon. – pt. 9:00 – 17:00
sob. 10:00 – 15:00

Dołącz do zespołu Glovo w Warszawie i ciesz się elastycznym grafikiem pracy! Jesteśmy jedną z niewielu aplikacji, która pozwala na wcześniejsze planowanie pracy, ale to wciąż Ty decydujesz, kiedy chcesz pracować. Rezerwujesz tylko dwa razy w tygodniu godziny, w których chcesz pracować.

Jeśli chcesz pracować w zawodzie kuriera i decydować o swoich zarobkach, Glovo to idealne miejsce dla Ciebie! Twoje zarobki zależą od ilości przepracowanych godzin, zaangażowania i obecnych bonusów. Najwyższe zarobki mają kurierzy na skuterach, którzy dzięki temu mogą szybko i sprawnie poruszać się po mieście, a koszty eksploatacji pojazdu są niskie.

Nie masz własnego pojazdu? Nie ma problemu! W ramach naszych usług oferujemy możliwość wynajęcia skutera lub samochodu, który spełnia wszystkie standardy współpracy z Glovo. Z pełną specyfikacją wynajmu pojazdów możesz zapoznać się w naszej ofercie. Dzięki temu sam stwierdzisz, że wynajem pojazdu jest dla Ciebie opłacalny. Skuteczne i szybkie dostarczanie zamówień może stać się dla Ciebie jeszcze bardziej korzystne, dzięki czemu będziesz mógł pracować wydajniej i zarabiać więcej.

Masz pytania lub chciałbyś
porozmawiać o współpracy?

Zadzwoń
+48 514 833 888
Pobierz aplikację Spirit24