Pracuj z Glovo w Gdańsku

Szukasz pracy w Gdańsku, która pozwoli Ci zarobić duże pieniądze z elastycznymi godzinami pracy?

Zacznij pracę

Co zyskujesz pracując jako kurier w Gdańsku
na aplikacji Glovo?

Wypłaty co tydzień

Aplikacja Glovo ma wypłaty co tydzień. Współpracując z nami masz dostęp do swoich rozliczeń przez 24h. Załatwimy wszystkie Twoje formalności i zadbamy o to, by wypłata zawsze była na czas!

Elastyczny grafik pracy

Glovo, jako jedna z nielicznych aplikacji pozwala na wcześniejsze planowanie swojej pracy. Dwa razy w tygodniu rezerwujesz w kalendarzu godziny, w których będziesz pracować.

Wysokie zarobki

Zarobki w Glovo są zależne od ilości godzin, które przepracujesz, od Twojego zaangażowania oraz aktualnych bonusów. Realnie możesz zarobić nawet 45 zł za godzinę.

Pełne wyposażenie

Żeby zacząć pracę w Glovo potrzebujesz pakietu startowego, który składa się z torby termoizolacyjnej, power banku oraz uchwytu na telefon.

praca Glovo Gdańsk

Szukasz firmy w Gdańsku, która pomoże Ci uporać się z formalnościami we współpracy z Glovo?

Nasze gotowe rozwiązania są w stanie usprawnić Twoją pracę, a to pozwoli Ci skupić się wyłącznie na zarabianiu. Jako rekomendowany partner Glovo gwarantujemy legalną pracę opartą na przejrzystych i jasnych warunkach współpracy oraz terminowe wypłaty rozliczonych środków.

Tylko 3 kroki dzielą Cię
od Extra Kasy!

1

Zarejestruj się w naszym panelu Spirit 24

Bez wychodzenia z domu podpiszesz umowę zlecenie oraz dodasz dokumenty, aby rozpocząć współpracę.
REJESTRACJA W SPIRIT 24
2

Zgłoś się do Glovo

Wypełnij formularz na stronie Glovo i czekaj na aktywację konta.
Rejestracja w Glovo
3

Odbierz PAKIET STARTOWY!

Możesz zakupić u nas pakiet startowy, który składa się z torby termoizolacyjnej, power banku oraz uchwytu na telefon
w jednym z naszych biur.
Znajdź swój oddział Avalon

Dodatkowe korzyści i benefity od partnera Avalon!

Panel kuriera – Spirit 24

Dzięki naszej aplikacji rozliczeniowej, możesz sprawdzać swoje rozliczenia na bieżąco. Aplikacja jest dostępna na Android i iOS.

Obsługa online w 4 językach

Większość formalności załatwisz online w językach: polskim, angielskim, ukraińskim i rosyjskim. Nasz zespół jest dostępny telefonicznie, na Messengerze, WhatsAppie oraz Telegramie.

Bogata oferta pojazdów na wynajem

Jeśli nie posiadasz własnego pojazdu, nie martw się. W naszej ofercie na wynajem są: samochody, skutery, a już wkrótce rowery elektryczne! Dla naszych kurierów mamy atrakcyjne warunki wynajmu.

Karty MultiSport, zniżki na paliwo oraz części samochodowe

Regularnie dbamy o to, aby w naszej ofercie nie brakowało dodatkowych bonusów i ciekawych promocji dla kurierów Avalon Logistics Group.

praca w Glovo Gdańsk

Nie zwlekaj
i podpisz umowę już teraz!
Zacznij zarabiać w 24h!

tiktok dla ciebie

WPADNIJ NA nasz profil poznaj_avalon

Glovo praca kurier Gdańsk

Czekamy na
Twój kontakt

Zadzwoń
+48 514 833 888

Godziny pracy
pon. – pt. 9:00 – 17:00
sob. 10:00 – 15:00

Dołącz do zespołu Glovo w Gdańsku i ciesz się elastycznym grafikiem pracy! Jesteśmy jedną z niewielu aplikacji, która pozwala na wcześniejsze planowanie pracy, ale to wciąż Ty decydujesz, kiedy chcesz pracować. Rezerwujesz tylko dwa razy w tygodniu godziny, w których chcesz pracować.

Jeśli chcesz pracować w zawodzie kuriera na terenie Gdańsk i decydować o swoich zarobkach, Glovo to idealne miejsce dla Ciebie! Twoje zarobki zależą od ilości przepracowanych godzin, zaangażowania i obecnych bonusów. Najwyższe zarobki mają kurierzy na skuterach, którzy dzięki temu mogą szybko i sprawnie poruszać się po mieście, a koszty eksploatacji pojazdu są niskie.

Nie masz własnego pojazdu? Nie ma problemu! W ramach naszych usług oferujemy możliwość wynajęcia skutera lub samochodu, który spełnia wszystkie standardy współpracy z Glovo. Z pełną specyfikacją wynajmu pojazdów możesz zapoznać się w naszej ofercie. Dzięki temu sam stwierdzisz, że wynajem pojazdu jest dla Ciebie opłacalny. Skuteczne i szybkie dostarczanie zamówień może stać się dla Ciebie jeszcze bardziej korzystne, dzięki czemu będziesz mógł pracować wydajniej i zarabiać więcej.

Tagi : praca Glovo Gdańsk Glovo Gdańsk kurier Glovo Gdańsk Gdańsk praca Glovo Gloso praca Gdańsk praca Glovo Gdańsk praca kurier Glovo Gdańsk praca kurierzy Glovo Gdańsk Glovo rekrutacja Gdańsk Glovo zostań kurierem Gdańsk

Masz pytania lub chciałbyś
porozmawiać o współpracy?

Zadzwoń
+48 514 833 888
Pobierz aplikację Spirit24