FREE NOW zarobki – ile zarabia kierowca FREE NOW?

FREE NOW (poprzednio MyTaxi) to jedna z najbardziej popularnych aplikacji przewozowych na świecie. Firma świadczy swoje usługi w ponad 150 miastach w całej Europie i stopniowo zwiększa swoje wpływy w Polsce. Zastanawiasz się nad pracą w charakterze kierowcy? Chcesz się dowiedzieć, ile zarabia kierowca FREE NOW? Przeczytaj artykuł!

Jak zacząć pracę jako kierowca FREE NOW?

Rozpoczęcie współpracy z FREE NOW jest łatwe i wygodne. Aby możliwe było pomyślne przejście procesu rekrutacji, potrzebne są:

  • ukończone 18 lat
  • ważne prawo jazdy
  • zaświadczenie o niekaralności
  • aktualne badania lekarskie oraz psychotesty.

Jak widać, wymagania FREE NOW nie różnią się wiele od wymagań innych aplikacji przewozowych. Do obsługi aplikacji potrzebny Ci będzie smartfon z wolną pamięcią wynoszącą minimum 300 MB. Osobną kwestią, która może sprawić nieco więcej problemów, jest przystosowanie samochodu do wymagań taksówkarskich – konieczny jest zakup taksometru oraz lampy taxi. Trzeba również pamiętać o tym, by auto było stosunkowo nowe i posiadało ważne przeglądy.

Szukasz prostego sposobu na podjęcie współpracy z FREE NOW? Trafiłeś w odpowiednie miejsce! Wystarczy, że zalogujesz się na naszej stronie i wypełnisz formularz. Więcej o szczegółach współpracy piszemy w artykule Jak zostać kierowcą Ubera / Bolta / FREE NOW?

Ile zarabia kierowca FREE NOW?

Czas udzielić odpowiedzi na najważniejsze pytanie: Czy praca w charakterze kierowcy FREE NOW jest opłacalna? Zdecydowanie tak! FREE NOW cieszy się bardzo dużą popularnością, ponieważ zarobki kierowców mogą wynosić nawet do 50 zł netto za godzinę pracy. Aplikacja umożliwia ponadto korzystanie z atrakcyjnego systemu premiowego. Kierowca może liczyć na duże bonusy, których suma często sięga równowartości podstawowego zarobku. Bonus może wynieść 1000 zł brutto tygodniowo, a nie mniej niż 450 zł. Poniżej przedstawiamy przykładowe rozliczenie kierowcy dotyczące tygodnia pracy.

FREE NOW – unikalne zalety aplikacji

Główną zaletą pracy w FREE NOW jest przyjmowanie zleceń bezpośrednio od pasażerów, bez pośrednictwa centrali. Klient może zamówić kurs na konkretną godzinę, dzięki czemu kierowca od razu dowiaduje się, jaką trasę będzie miał do pokonania. Przejrzysta komunikacja z pasażerami pozwala na zbudowanie bazy stałych klientów, a co za tym idzie na regularne i wysokie zarobki.

Aktualnie FREE NOW może pochwalić się najniższą prowizją wśród aplikacji mobilnych – 20% netto. Rozpoznawalność i renoma marki na świecie sprawiają, że z aplikacji korzysta dużo klientów biznesowych – dzięki temu kierowcy mogą cieszyć się wysokimi napiwkami i długimi kursami. Każdy kierowca aplikacji korzystać może również z kasy fiskalnej oraz taksometru, podobnie jak w przypadku klasycznej taksówki. Dzięki wymienionym rozwiązaniom szansa na atrakcyjny zarobek jest jeszcze większa – samochody FREE NOW mogą stać na postojach TAXI oraz przyjmować klienta z tzw. klamki.

FREE NOW proponuje również usługę „dla niej”, przygotowaną z myślą o pasażerkach, które chcą zamówić przejazd z kierowczyniami. Innowacyjne rozwiązanie zwiększa poczucie bezpieczeństwa klientek i zachęca kobiety do pracy w charakterze kierowcy. Włączając usługę, kierowczyni ma możliwość odrzucania zleceń od mężczyzn bez konieczności uiszczenia opłaty anulacyjnej.

Podpisz umowę z Avalon Logistics Group

Podpisując umowę z Avalon Logistics Group, szybko rozpoczniesz współpracę z FREE NOW i będziesz mógł korzystać ze wszystkich benefitów aplikacji. Nasi wykwalifikowani pracownicy pomogą Ci przejść etap rekrutacji oraz zajmą się wszystkimi formalnościami. Przejrzyste warunki pracy i możliwość przewożenia pasażerów bez konieczności zakładania własnej firmy to tylko jedne z wielu zalet współpracy z renomowanym partnerem rozliczeniowym. Po podpisaniu umowy zadbamy o Twoją księgowość i dokumentację. Zainteresowany? Odwiedź stronę avalon-logistics.pl/kierowcy/kierowca-freenow i zapoznaj się ze szczegółami naszej oferty.

spodobał ci się ten wpis? udostępnij go ZNAJOMYM

Podobne wpisy

Jak zostać kierowcą Ubera/ Bolta/ FREE NOW?

Jak zostać kierowcą Ubera/ Bolta/ FREE NOW?

Jak zostać kierowcą Ubera, Bolta lub FREE NOW? Wystarczy zgłosić się do wybranej firmy i postępować zgodnie z jej [...]
Dowiedz się więcej
FREE NOW zarobki – ile zarabia kierowca FREE NOW?

FREE NOW zarobki – ile zarabia kierowca FREE NOW?

FREE NOW (poprzednio MyTaxi) to jedna z najbardziej popularnych aplikacji przewozowych na świecie. Firma świadczy swoje usługi [...]
Dowiedz się więcej
Uber, Bolt czy Free Now – który wybrać? A może wszystkie opcje?

Uber, Bolt czy Free Now – który wybrać? A może wszystkie opcje?

Wielu kierowców, rozważających pracę z aplikacjami do przewozu, zastanawia się: „Bolt czy Uber? A może FREE NOW?”. W [...]
Dowiedz się więcej

Masz pytania lub chciałbyś
porozmawiać o współpracy?

Zadzwoń
+48 514 833 888
Pobierz aplikację Spirit24