FREENOW zarobki – ile zarabia kierowca FREENOW?

FREENOW (poprzednio MyTaxi) to jedna z najbardziej popularnych aplikacji przewozowych na świecie. Firma świadczy swoje usługi w ponad 150 miastach w całej Europie i stopniowo zwiększa swoje wpływy w Polsce. Zastanawiasz się nad pracą w charakterze kierowcy? Chcesz się dowiedzieć, ile zarabia kierowca FREENOW? Przeczytaj artykuł!

Jak zacząć pracę jako kierowca FREENOW?

Rozpoczęcie współpracy z FREENOW jest łatwe i wygodne. Aby możliwe było pomyślne przejście procesu rekrutacji, potrzebne są:

  • ukończone 18 lat
  • ważne prawo jazdy
  • zaświadczenie o niekaralności
  • aktualne badania lekarskie oraz psychotesty.

Jak widać, wymagania FREENOW nie różnią się wiele od wymagań innych aplikacji przewozowych. Do obsługi aplikacji potrzebny Ci będzie smartfon z wolną pamięcią wynoszącą minimum 300 MB. Osobną kwestią, która może sprawić nieco więcej problemów, jest przystosowanie samochodu do wymagań taksówkarskich – konieczny jest zakup taksometru oraz lampy taxi. Trzeba również pamiętać o tym, by auto było stosunkowo nowe i posiadało ważne przeglądy.

Szukasz prostego sposobu na podjęcie współpracy z FREENOW? Trafiłeś w odpowiednie miejsce! Wystarczy, że zalogujesz się na naszej stronie i wypełnisz formularz. Więcej o szczegółach współpracy piszemy w artykule Jak zostać kierowcą Ubera/Bolta/FREENOW?

Ile zarabia kierowca FREENOW?

Czas udzielić odpowiedzi na najważniejsze pytanie: Czy praca w charakterze kierowcy FREENOW jest opłacalna? Zdecydowanie tak! FREENOW cieszy się bardzo dużą popularnością, ponieważ zarobki kierowców mogą wynosić nawet do 50 zł netto za godzinę pracy. Aplikacja umożliwia ponadto korzystanie z atrakcyjnego systemu premiowego. Kierowca może liczyć na duże bonusy, których suma często sięga równowartości podstawowego zarobku. Bonus może wynieść 1000 zł brutto tygodniowo, a nie mniej niż 450 zł. Poniżej przedstawiamy przykładowe rozliczenie kierowcy dotyczące tygodnia pracy.

FREENOW – unikalne zalety aplikacji

Główną zaletą pracy w FREENOW jest przyjmowanie zleceń bezpośrednio od pasażerów, bez pośrednictwa centrali. Klient może zamówić kurs na konkretną godzinę, dzięki czemu kierowca od razu dowiaduje się, jaką trasę będzie miał do pokonania. Przejrzysta komunikacja z pasażerami pozwala na zbudowanie bazy stałych klientów, a co za tym idzie na regularne i wysokie zarobki.

Aktualnie FREENOW może pochwalić się najniższą prowizją wśród aplikacji mobilnych – 20% netto. Rozpoznawalność i renoma marki na świecie sprawiają, że z aplikacji korzysta dużo klientów biznesowych – dzięki temu kierowcy mogą cieszyć się wysokimi napiwkami i długimi kursami. Każdy kierowca aplikacji korzystać może również z kasy fiskalnej oraz taksometru, podobnie jak w przypadku klasycznej taksówki. Dzięki wymienionym rozwiązaniom szansa na atrakcyjny zarobek jest jeszcze większa – samochody FREENOW mogą stać na postojach TAXI oraz przyjmować klienta z tzw. klamki.

FREENOW proponuje również usługę „dla niej”, przygotowaną z myślą o pasażerkach, które chcą zamówić przejazd z kierowczyniami. Innowacyjne rozwiązanie zwiększa poczucie bezpieczeństwa klientek i zachęca kobiety do pracy w charakterze kierowcy. Włączając usługę, kierowczyni ma możliwość odrzucania zleceń od mężczyzn bez konieczności uiszczenia opłaty anulacyjnej.

Podpisz umowę z Avalon Logistics Group

Podpisując umowę z Avalon Logistics Group, szybko rozpoczniesz współpracę z FREENOW i będziesz mógł korzystać ze wszystkich benefitów aplikacji. Nasi wykwalifikowani pracownicy pomogą Ci przejść etap rekrutacji oraz zajmą się wszystkimi formalnościami. Przejrzyste warunki pracy i możliwość przewożenia pasażerów bez konieczności zakładania własnej firmy to tylko jedne z wielu zalet współpracy z renomowanym partnerem rozliczeniowym. Po podpisaniu umowy zadbamy o Twoją księgowość i dokumentację. Zainteresowany? Odwiedź stronę FREENOW i zapoznaj się ze szczegółami naszej oferty.

spodobał ci się ten wpis? udostępnij go ZNAJOMYM

Podobne wpisy

FREENOW elastyczny grafik pracy

FREENOW elastyczny grafik pracy

FREENOW elastyczny grafik pracy: W dzisiejszych czasach elastyczny grafik pracy staje się coraz bardziej pożądaną opcją
Dowiedz się więcej
Jakie są godziny pracy kierowców w FREENOW

Jakie są godziny pracy kierowców w FREENOW

Jakie są godziny pracy kierowców w FREENOW: Rynek przemieszczania się stale się zmienia a jedną z firm, która odniosła [...]
Dowiedz się więcej
FREENOW skorzystaj z oferty pracy

FREENOW skorzystaj z oferty pracy

FREENOW skorzystaj z oferty pracy: Coraz więcej osób poszukuje nowych możliwości zatrudnienia, które zapewnią im stabilne [...]
Dowiedz się więcej
Jak wygląda proces rekrutacji w FREENOW

Jak wygląda proces rekrutacji w FREENOW

Jak wygląda proces rekrutacji w FREENOW: FREENOW to platforma, która łączy pasażerów z lokalnymi kierowcami, oferując im [...]
Dowiedz się więcej
Jakie są wymagania by zostać kierowcą w FREENOW

Jakie są wymagania by zostać kierowcą w FREENOW

Jakie są wymagania by zostać kierowcą w FREENOW: Jedną z popularnych platform, która umożliwia zarobkowanie w zawodzie [...]
Dowiedz się więcej
Zarobki w FREENOW 2024

Zarobki w FREENOW 2024

Odkąd smartfony stały się nieodłącznym elementem naszego codziennego życia, wiele branż przeszło gruntowną [...]
Dowiedz się więcej

Masz pytania lub chciałbyś
porozmawiać o współpracy?

Zadzwoń
+48 514 833 888
Pobierz aplikację Spirit24