Avalon Logistics Group

Zacznij zarabiać pod skrzydłami rekomendowanego partnera Bolt


img

Chcesz jeździć i zarabiać nie martwiąc się o rozliczenie? Bez wychodzenia z domu i przy minimum formalności możesz rozpocząć współpracę z nami we wszystkich miastach, w których swoje usługi oferuje platforma Bolt. Partner jakiego potrzebujesz to właśnie my – Avalon Logistics! Dołącz do naszej floty i zacznij przygodę jako kurier lub kierowca zgodnie z obowiązującym w Polsce prawem. Możesz zarabiać na własnym pojeździe lub skorzystać z naszych usług wynajmu aut i skuterów. Jako partner flotowy Bolt dysponujemy nowymi, ekonomicznymi i spełniającymi niezbędne wymogi modelami, które sprawdzają się także na dłuższych przejazdach.

Znając warunki wynajmu będziesz w stanie generować tym samym większe dochody. Jesteśmy inni niż pozostali Bolt partnerzy, cenimy sobie bezstresową współpracę i minimum formalności. Zapomnij o konieczności założenia własnej działalności gospodarczej, ślęczeniu nad stosami dokumentów do wypełnienia oraz o wizytach w urzędzie skarbowym. Avalon Logistics – Bolt partner flotowy pomoże ci uwolnić się od formalności.

Zostaw swoje dane - skontaktujemy się z Tobą!
* pola wymagane

Prosta, przyjemna współpraca, która się opłaca

Partnerzy Bolt są w stanie wyręczyć kierowców i kurierów w wielu formalnych kwestiach, dzięki czemu można skupić się na jeździe i zarabianiu. Tak jak w każdym przypadku, wypracowana kwota trafia na nasze konto, a następnie na te wskazane przez zatrudnioną osobę. Pobieramy niewielką prowizję oraz załatwiamy sprawy administracyjne, księgowe oraz prawne. Każdy partner Bolt na polskim rynku działa na bardzo podobnych zasadach.

Na tle innych wyróżnia nas starannie opracowany system rozliczeń, który zapewnia systematyczność dokonywanych wypłat. Dysponujemy też bogatym wachlarzem usług, dzięki którym coraz więcej osób decyduje się na współpracę z nami. Nie tylko oferujemy pomoc w kwestii wypożyczenia pojazdu, ale też polisę ubezpieczeniową, zniżki na paliwo, części samochodowe czy dodatki pieniężne za polecenie naszych usług innym kierowcom. Zgłoś się do nas, zacznij jeździć i zarabiaj.

Top