Co to jest Bolt i jak działa?

Rynek usług taksówkarskich przeżywa w ostatnich latach prawdziwy rozkwit. Klienci chętnie korzystają z przejrzystych i prostych w obsłudze aplikacji mobilnych. Coraz więcej osób decyduje się też na pracę w charakterze kierowcy.

Założona w 2013 roku estońska firma Bolt szybko odniosła spektakularny sukces. Dziś świadczy swoje usługi na całym świecie. Aktualnie w Polsce działa ona w ponad 30 miastach, co sprawia, że jest jedną z najbardziej popularnych i znanych aplikacji przewozowych w kraju. Aplikacja wyróżnia się bardzo prostą obsługą i świetnym wsparciem technicznym. Jak działa Bolt? Kto może zostać kierowcą?

Jak działa Bolt?

Działanie aplikacji Bolt jest bardzo proste i wygodne zarówno dla pasażera, jak i dla kierowcy. Tym, co wyróżnia Bolta na tle innych aplikacji świadczących usługi przewozowe, jest przejrzyste kalkulowanie cen przejazdu. Pod uwagę brana jest długość najkrótszej trasy prowadzącej z miejsca odbioru pasażera do adresu docelowego. Wynik szacowany jest na podstawie danych o natężeniu ruchu drogowego na wspomnianej trasie, a także zaplanowanej przez klienta liczbie przystanków.

Cena kursu jest znana z góry, jeszcze przed jego rozpoczęciem. Ceny nie ulegają zmianie, chyba że pasażer nagle wybierze inny cel podróży lub doda przystanek. Każdy kurs jest fiskalizowany przez eKase, a za usługę wystawiany jest e-paragon. Ani klient, ani kierowca nie muszą wykonywać żadnych dodatkowych czynności i pobierać dodatkowych aplikacji. E-paragon zostaje wystawiony automatycznie i natychmiast trafiła do klienta.

Zarobki w aplikacji Bolt

Współpraca z Boltem przebiega na przejrzystych zasadach. Aplikacja Bolt Driver na bieżąco pokazuje saldo, które kierowca zgromadził w danym okresie rozliczeniowym. Do wglądu są również bonusy oraz stopień ich realizacji, dzięki czemu można na bieżąco sprawdzać swoje zarobki. Dużym udogodnieniem jest również możliwość sprawdzania statystyk, takich jak stosunek przejazdów odrzuconych i niezaakceptowanych do przyjętych zleceń. Kierowcy wybierający pracę w godzinach szczytu i jeżdżący regularnie mogą liczyć na zarobki rzędu 40 złotych za godzinę!

Aplikacja umożliwia przyjmowanie kilku zleceń z rzędu. Oznacza to, że nie kończąc jednego kursu, możesz już przyjmować kolejny. Dzięki takiemu rozwiązaniu nie przegapisz żadnej okazji oraz będziesz mógł zarobić jeszcze więcej!

Sprawna komunikacja kierowcy z pasażerem

Aplikacja Bolt pozwala na komunikowanie się bezpośrednio z klientem. Pracując jako kierowca, masz możliwość wykonywania bezpiecznych połączeń VOIP i połączeń telefonicznych. Martwisz się o poufne dane? Spokojnie, Twój numer nie jest przekazywany klientowi – jest on maskowany przez numer stacjonarny.

Do dobrej komunikacji między klientem a usługodawcą zachęca obecny w aplikacji system ocen. Każdy pasażer może wystawić ocenę kierowcy. Im wyższa jest ocena, tym większa możliwość zarobku. Jeśli zgromadzisz wystarczająco dużo pozytywnych opinii, będziesz zawsze przydzielany priorytetowo do zamawianych w Twojej okolicy kursów.

Jak zacząć pracę w Bolt?

Rozpoczęcie współpracy z Boltem jest dziecinnie proste. Na starcie warto zapoznać się w wymogami firmy. Kierowca Bolta musi mieć:

  • ukończone 18 lat
  • ważne prawo jazdy kategorii B
  • rok doświadczenia w prowadzeniu samochodu
  • psychotesty i aktualne badania lekarskie
  • zaświadczenie o niekaralności
  • aktualne zdjęcie.

Jeśli spełniasz powyższe warunki, możesz wypełnić znajdujący się na naszej stronie formularz kontaktowy. Profesjonalni doradcy szybko się z Tobą skontaktują i pomogą Ci przejść przez proces rekrutacji. Potrzebujesz dodatkowych informacji? Znajdziesz je na avalon-logistics.pl/kierowcy/kierowca-bolt.

Umowa z Avalon Logistics Group pozwoli Ci podjąć współpracę z Boltem bez martwienia się o papierologię. Jako zaufany partner rozliczeniowy dopełnimy za Ciebie formalności. Kontaktując się z nami, unikniesz zakładania własnej działalności. Nasza firma zadba o odprowadzanie podatków i terminowe wypłaty zarobionych przez Ciebie pieniędzy. Zastanawiasz się, jak wygląda praca dla innych aplikacji? Przeczytaj nasz artykuł Jak zostać kierowcą Ubera / Bolta / FREE NOW i porównaj wymagania najpopularniejszych aplikacji przewozowych!  

spodobał ci się ten wpis? udostępnij go ZNAJOMYM

Podobne wpisy

Bolt działalność w branży dostaw

Bolt działalność w branży dostaw

Bolt działalność w branży dostaw: Zarówno klienci indywidualni, jak i przedsiębiorstwa zależą od szybkiego transportu i [...]
Dowiedz się więcej
Zostań kierowcą w Bolt

Zostań kierowcą w Bolt

Zostań kierowcą Bolt: W dzisiejszych czasach coraz więcej osób korzysta z usług transportowych, takich jak taksówki i [...]
Dowiedz się więcej
Bolt korzyści ze współpracy

Bolt korzyści ze współpracy

Bolt korzyści ze współpracy: Tradycyjne modele usług takie jak taksówki zostały wyparte przez nowoczesne platformy
Dowiedz się więcej
Bolt platforma transportowa

Bolt platforma transportowa

Bolt to platforma transportowa, dzięki intuicyjnemu interfejsowi i aplikacji mobilnej, klienci mają możliwość szybkiego [...]
Dowiedz się więcej
Bolt lider rynku usług transportowych

Bolt lider rynku usług transportowych

Bolt lider rynku usług transportowych: W odpowiedzi na te potrzeby, na rynku pojawiło się wiele firm.
Dowiedz się więcej
Bolt znaczenie i cele

Bolt znaczenie i cele

Bolt znaczenie i cele: Czy kiedykolwiek zastanawiałeś się, jakie znaczenie ma termin „Bolt” w dzisiejszym [...]
Dowiedz się więcej

Masz pytania lub chciałbyś
porozmawiać o współpracy?

Zadzwoń
+48 514 833 888
Pobierz aplikację Spirit24