wróć do listy

Mam własną działalność, chcę współpracować na B2B, czy mogę?

Współpracujemy z kurierami nie tylko na podstawie umowy zlecenia, jeśli ktoś posiada własną działalność gospodarczą może z nami oczywiście współpracować na podstawie umowy B2B.

Osoba, która współpracuje z nami na podstawie umowy B2B, otrzymuje rozliczenie swojej pracy na maila, zależnie od aplikacji raz lub dwa razy w tygodniu, podobnie jak inni kurierzy. Różnica polega na tym, że aby otrzymać od nas przelew taka osoba musi nam wystawić fakturę na usługę kurierską. Stawka VAT wynosi w tym wypadku 23%. Taką fakturę należy przesłać na maila rozliczenia@avalon-logistics.pl .

Od kwoty, która widnieje na rozliczeniu jako przychód należy odjąć nasze opłaty rozliczeniowe. Na fakturze należy dodać odpowiednią dla swojej działalności stawkę VAT. Jeśli zatrudniasz kierowców którzy jeżdżą Twoim autem - możesz ich również do nas podpiąć, wystawiasz wtedy fakturę za wszystkich kierowców razem. 

Ważne, aby każdy z nich zarejestrował osobne konto na aplikacji oraz podpisał z nami umowę B2B, przy uzupełnianiu umowy podając dane Twojej firmy.

oceń artykuł
Bądź pierwszym, który oceni ten akrytuł

Przeczytaj także