Zatrudnienie jako kurier i kierowca za pośrednictwem firmy Avalon Logistics Group

Avalon Logistics Group to firma wykorzystująca technologię do łączenia kierowców i kurierów z klientami, którzy chcą szybkiej i wygodnej obsługi. Firma powstała w 2019 roku i dziś regularnie otwiera swoje biura w różnych miastach Polski – w Gdańsku, Krakowie, Warszawie, Łodzi i we Wrocławiu. A jeśli szukasz Praca zdalna w social media, to radzimy częściej odwiedzać ich portale społecznościowe (https://www.facebook.com/avalon.partner),  mogą się tam pojawiać aktualne oferty pracy, ponieważ Avalon, jak większość firm w tym obszarze, prowadzi aktywne działania w sieci. 

Zalety zatrudnienia jako kurier i kierowca przez firmę Avalon Logistics Group

Praca jako kurier i kierowca za pośrednictwem Avalon zapewnia szereg korzyści:

  1.  Umiejętność elastycznej pracy i samodzielnego planowania czasu. Możesz wybrać dogodne dla siebie godziny i pracować tylko wtedy, gdy masz wolny czas. Jest to bardzo wygodne dla tych, którzy są zajęci edukacją, sprawami rodzinnymi lub inną pracą.
  2.  Współpraca z Avalon pozwoli Ci łatwo zarobić dobre pieniądze w aplikacji kurierskiej i flotowej. W zależności od ilości realizowanych zleceń, możesz zarobić nawet do 10 000 zł.  Jednocześnie to Ty decydujesz, ile czasu chcesz poświęcić na pracę.
  3.  Praca poprzez Avalon daje możliwość poznania nowych ludzi i zdobycia nowych umiejętności. Ponadto praca kuriera i kierowcy wymaga umiejętności, które mogą przydać się w przyszłości, na przykład umiejętności szybkiego poruszania się po drogach czy opanowania techniki jazdy.

Jak rozpocząć współpracę z Avalon Logistics Group?

Najpierw musisz zarejestrować się na stronie internetowej firmy poprzez wypełnienie formularza. Następnie podaj swoje imię i nazwisko, numer telefonu, miasto, w którym chcesz pracować. Po zakończeniu rejestracji wybierz firmę, w której chciałbyś pracować jako kurier lub kierowca.

Co dalej?

Po wybraniu firmy kurierskiej/flotowej pokażemy Ci dalsze kroki, na przykładzie Glovo:

  1. Kolejnym krokiem po rejestracji będzie podpisanie umowy. W tym celu konieczne będzie przesłanie danych osobowych oraz dokumentu tożsamości. Samą umowę znajdziesz w aplikacji rozliczeniowej Spirit24 – https://spirit24.pl/register
  2. Gotowe! Aby rozpocząć pracę, musisz podać swój adres domowy, na który zostanie wysłany uchwyt na telefon, torba termoizolacyjna, a także powerbank. Możesz również odebrać je w jednym z biur Avalon w Łodzi, Krakowie, Warszawie Gdańsku i we Wrocławiu. 

Następnie możesz zainstalować aplikację Glovo Couriers, zarezerwować godziny w kalendarzu i możesz zacząć dostarczać zamówienia!

Wymagane umiejętności

Torba z jedzeniem

Jednak, aby zarobić wystarczająco dużo pieniędzy jako kurier lub kierowca, musisz mieć określone umiejętności i cechy. Po pierwsze, musisz być na tyle odpowiedzialny i zdyscyplinowany, aby realizować zlecenia na czas i we właściwy sposób. Po drugie, musisz być towarzyski i umieć komunikować się z klientami, rozwiązywać problemy i być przygotowanym na każdą sytuację.

Dodatkowo, jeśli myślisz o pracy kierowcy, ważne jest również, abyś był zarejestrowanym właścicielem pojazdu, którego będziesz używał do pracy i posiadał odpowiednie ubezpieczenie. Natomiast, jeśli nie posiadasz własnego pojazdu, możesz skorzystać z floty Avalon Logistics Group – dysponują samochodami, skuterami i rowerami elektrycznymi. 

Jeśli zdecydujesz się pracować jako kurier lub kierowca, powinieneś wziąć pod uwagę kilka czynników, które mogą mieć wpływ na Twoje zarobki. Na przykład liczba zamówień może się różnić w zależności od pory roku i pory dnia. W godzinach szczytu (np. wieczory czy weekendy) zleceń może być więcej, ale konkurencja wśród kurierów i kierowców będzie większa. Poza godzinami szczytu zamówień może być mniej, ale konkurencja będzie mniejsza.

Wniosek

Ogólnie rzecz biorąc, znalezienie pracy jako kurier lub kierowca za pośrednictwem firmy Avalon Logistics Group może być dobrym wyborem dla tych, którzy szukają elastycznej pracy, która pozwoli im zarabiać w wolnym czasie. Jednak, jak każda inna praca, ma swoje własne wymagania, które należy spełnić. Chcesz wiedzieć więcej? Sprawdź szczegóły  na https://avalon-logistics.pl/

spodobał ci się ten wpis? udostępnij go ZNAJOMYM

Podobne wpisy

Prosty i intuicyjny proces współpracy z Boltem

Prosty i intuicyjny proces współpracy z Boltem

Prosty i intuicyjny proces współpracy z Boltem: Mobilność stała się kluczowym elementem naszego codziennego życia.
Dowiedz się więcej
Bolt lider rynku usług transportowych

Bolt lider rynku usług transportowych

Bolt lider rynku usług transportowych: W odpowiedzi na te potrzeby, na rynku pojawiło się wiele firm.
Dowiedz się więcej
Glovo dostawa pod drzwi domu

Glovo dostawa pod drzwi domu

Glovo dostawa pod drzwi domu: W dzisiejszym szybkim tempie życia, pełnym obowiązków i braku wolnego czasu
Dowiedz się więcej
Jak zdobyć zezwolenie na pracę w Polsce?

Jak zdobyć zezwolenie na pracę w Polsce?

Dzięki Unii Europejskiej podjęcie pracy za granicą nie jest już takie skomplikowane jak kiedyś. Państwa członkowskie [...]
Dowiedz się więcej
Jak uzyskać licencję taxi dla swojego samochodu?

Jak uzyskać licencję taxi dla swojego samochodu?

Planujesz rozpocząć pracę jako kierowca taxi na swoim samochodzie? Dowiedz się jak uzyskać licencję taxi.
Dowiedz się więcej
Jakie są sposoby na zwiększenie efektywności pracy kuriera

Jakie są sposoby na zwiększenie efektywności pracy kuriera

Jakie są sposoby na zwiększenie efektywności pracy kuriera: W dzisiejszym dynamicznym środowisku biznesowym, gdzie e-handel i [...]
Dowiedz się więcej

Masz pytania lub chciałbyś
porozmawiać o współpracy?

Zadzwoń
+48 514 833 888
Pobierz aplikację Spirit24