Zatrudnienie jako kurier i kierowca za pośrednictwem firmy Avalon Logistics Group

Avalon Logistics Group to firma wykorzystująca technologię do łączenia kierowców i kurierów z klientami, którzy chcą szybkiej i wygodnej obsługi. Firma powstała w 2019 roku i dziś regularnie otwiera swoje biura w różnych miastach Polski – w Gdańsku, Krakowie, Warszawie, Łodzi i we Wrocławiu. A jeśli szukasz Praca zdalna w social media, to radzimy częściej odwiedzać ich portale społecznościowe (https://www.facebook.com/avalon.partner),  mogą się tam pojawiać aktualne oferty pracy, ponieważ Avalon, jak większość firm w tym obszarze, prowadzi aktywne działania w sieci. 

Zalety zatrudnienia jako kurier i kierowca przez firmę Avalon Logistics Group

Praca jako kurier i kierowca za pośrednictwem Avalon zapewnia szereg korzyści:

  1.  Umiejętność elastycznej pracy i samodzielnego planowania czasu. Możesz wybrać dogodne dla siebie godziny i pracować tylko wtedy, gdy masz wolny czas. Jest to bardzo wygodne dla tych, którzy są zajęci edukacją, sprawami rodzinnymi lub inną pracą.
  2.  Współpraca z Avalon pozwoli Ci łatwo zarobić dobre pieniądze w aplikacji kurierskiej i flotowej. W zależności od ilości realizowanych zleceń, możesz zarobić nawet do 10 000 zł.  Jednocześnie to Ty decydujesz, ile czasu chcesz poświęcić na pracę.
  3.  Praca poprzez Avalon daje możliwość poznania nowych ludzi i zdobycia nowych umiejętności. Ponadto praca kuriera i kierowcy wymaga umiejętności, które mogą przydać się w przyszłości, na przykład umiejętności szybkiego poruszania się po drogach czy opanowania techniki jazdy.

Jak rozpocząć współpracę z Avalon Logistics Group?

Najpierw musisz zarejestrować się na stronie internetowej firmy poprzez wypełnienie formularza. Następnie podaj swoje imię i nazwisko, numer telefonu, miasto, w którym chcesz pracować. Po zakończeniu rejestracji wybierz firmę, w której chciałbyś pracować jako kurier lub kierowca.

Co dalej?

Po wybraniu firmy kurierskiej/flotowej pokażemy Ci dalsze kroki, na przykładzie Glovo:

  1. Kolejnym krokiem po rejestracji będzie podpisanie umowy. W tym celu konieczne będzie przesłanie danych osobowych oraz dokumentu tożsamości. Samą umowę znajdziesz w aplikacji rozliczeniowej Spirit24 – https://spirit24.pl/register
  2. Gotowe! Aby rozpocząć pracę, musisz podać swój adres domowy, na który zostanie wysłany uchwyt na telefon, torba termoizolacyjna, a także powerbank. Możesz również odebrać je w jednym z biur Avalon w Łodzi, Krakowie, Warszawie Gdańsku i we Wrocławiu. 

Następnie możesz zainstalować aplikację Glovo Couriers, zarezerwować godziny w kalendarzu i możesz zacząć dostarczać zamówienia!

Wymagane umiejętności

Torba z jedzeniem

Jednak, aby zarobić wystarczająco dużo pieniędzy jako kurier lub kierowca, musisz mieć określone umiejętności i cechy. Po pierwsze, musisz być na tyle odpowiedzialny i zdyscyplinowany, aby realizować zlecenia na czas i we właściwy sposób. Po drugie, musisz być towarzyski i umieć komunikować się z klientami, rozwiązywać problemy i być przygotowanym na każdą sytuację.

Dodatkowo, jeśli myślisz o pracy kierowcy, ważne jest również, abyś był zarejestrowanym właścicielem pojazdu, którego będziesz używał do pracy i posiadał odpowiednie ubezpieczenie. Natomiast, jeśli nie posiadasz własnego pojazdu, możesz skorzystać z floty Avalon Logistics Group – dysponują samochodami, skuterami i rowerami elektrycznymi. 

Jeśli zdecydujesz się pracować jako kurier lub kierowca, powinieneś wziąć pod uwagę kilka czynników, które mogą mieć wpływ na Twoje zarobki. Na przykład liczba zamówień może się różnić w zależności od pory roku i pory dnia. W godzinach szczytu (np. wieczory czy weekendy) zleceń może być więcej, ale konkurencja wśród kurierów i kierowców będzie większa. Poza godzinami szczytu zamówień może być mniej, ale konkurencja będzie mniejsza.

Wniosek

Ogólnie rzecz biorąc, znalezienie pracy jako kurier lub kierowca za pośrednictwem firmy Avalon Logistics Group może być dobrym wyborem dla tych, którzy szukają elastycznej pracy, która pozwoli im zarabiać w wolnym czasie. Jednak, jak każda inna praca, ma swoje własne wymagania, które należy spełnić. Chcesz wiedzieć więcej? Sprawdź szczegóły  na https://avalon-logistics.pl/

spodobał ci się ten wpis? udostępnij go ZNAJOMYM

Podobne wpisy

Współpraca z Glovo – korzyści dla lokalnych przedsiębiorców

Współpraca z Glovo – korzyści dla lokalnych przedsiębiorców

Współpraca z Glovo - korzyści dla lokalnych przedsiębiorców: Jednym z głównych wyzwań, przed jakimi stają lokalni [...]
Dowiedz się więcej
Dostawa jedzenia z kurierem

Dostawa jedzenia z kurierem

Dostawa jedzenia z kurierem: Niezależnie od tego, czy masz ochotę na pyszną pizzę, świeże sushi czy ulubione dania z [...]
Dowiedz się więcej
Jakie umiejętności są ważne dla pracy w FREENOW

Jakie umiejętności są ważne dla pracy w FREENOW

Jakie umiejętności są ważne dla pracy w FREENOW: Jakie umiejętności są ważne dla pracy w branży usług transportowych?
Dowiedz się więcej
Jakie auto na taxi? Wybieramy najlepsze modele!

Jakie auto na taxi? Wybieramy najlepsze modele!

Co według prawa musi mieć taksówka i jakie auta sprawdzą się najlepiej w przypadku kierowców Ubera, Bolta czy Free Now?
Dowiedz się więcej
Jak zacząć współpracę jako kurier lub kierowca?

Jak zacząć współpracę jako kurier lub kierowca?

Jak zacząć współpracę w branży kurierskiej i transportowej? Najłatwiejszym i najszybszym sposobem na rozpoczęcie kariery [...]
Dowiedz się więcej
Bolt znaczenie i cele

Bolt znaczenie i cele

Bolt znaczenie i cele: Czy kiedykolwiek zastanawiałeś się, jakie znaczenie ma termin „Bolt” w dzisiejszym [...]
Dowiedz się więcej

Masz pytania lub chciałbyś
porozmawiać o współpracy?

Zadzwoń
+48 514 833 888
Pobierz aplikację Spirit24