Avalon Logistics Group

Zaufany partner Stuart obsługujący kompleksowo kierowców i kurierów


img

Szukasz firmy, która pomoże ci uporać się ze wszelkimi formalnościami dotyczącymi współpracy ze Stuart? Partner jakim jesteśmy ma za główne zadanie łączyć kierowców i dostawców z klientami. Nasze gotowe rozwiązania są w stanie usprawnić twoją pracę, dzięki czemu będziesz mógł skupić wyłącznie na zarabianiu. Jako partner rozliczeniowy Stuart gwarantujemy legalną pracę opartą na przejrzystych i jasnych warunkach współpracy oraz terminowe wypłaty rozliczonych środków.

Wystarczy zgłosić się do nas za pośrednictwem formularza dostępnego na naszej stronie internetowej. Podaj wszystkie niezbędne dane i poinformuj nas w jaki sposób chcesz się rozliczać. My, jako oficjalny partner Stuart przygotujemy stosowne dokumenty i zajmiemy się pozostałymi formalnościami. Dzięki naszemu wsparciu nie potrzebujesz działalności gospodarczej. Zadbamy także o niezbędne szkolenia i pełne wyposażenie. Działamy na terenie każdego z miast, gdzie dostępna jest platforma Stuart. Partner premium, którym jesteśmy wesprze cię sztabem rzetelnych, wyszkolonych pracowników. Jeśli będziesz potrzebował pomocy, to z pewnością rozwieją wszystkie twoje wątpliwości.Zostaw swoje dane - skontaktujemy się z Tobą!
* pola wymagane

Z nami problemy nie istnieją!

Dostarczanie z nami może być przyjemną pracą dającą dostęp do wielu korzyści, jako partner rozliczeniowy Stuart zawarliśmy współpracę z kilkoma zaufanymi firmami. Nie masz pojazdu? To żaden problem, w ramach naszych usług możesz skorzystać z możliwości wynajmu skutera lub samochodu. Każdy z dostępnych modeli spełnia wszystkie standardy, które obowiązują we współpracy ze Stuart.

W ramach naszych ofert możesz zapoznać się z pełną specyfikacją wynajmu. Zestawienie wszystkich szczegółów pozwoli ci na dokonanie kalkulacji, dzięki czemu sam stwierdzisz, czy takie rozwiązanie jest dla ciebie opłacalne. Skuteczne i szybkie dostarczanie zamówień może stać się dla ciebie jeszcze bardziej osiągalne. Będziesz mógł pracować wydajniej i zarabiać więcej.

Poznaj wszystkie możliwości i zacznij współpracę z nami już dziś.

Zostając kierowcą, kurierem znanej już w całej Polsce aplikacji możesz liczyć na nas, jako partner Stuart posiadamy ogromne doświadczenia w tej rozwijającej się branży. Nasi pracownicy to dla nas priorytet, dbamy o każdego niezależnie od etapu współpracy. Nasze wsparcie i usługi kierujemy do osób zarówno rozpoczynających pracę w sektorze dostaw, jak i do tych bardziej doświadczonych. Postaw na nas, rekomendowanego partnera Stuart, który pomógł już setkom kurierów i kierowców.

Top