wróć do listy

Jak zacząć współpracę?


Najłatwiejszym i najszybszym sposobem, aby rozpocząć pracę jako kurier jest podpisanie umowy z partnerem flotowym, na przykład takim jak Avalon Logistics Group. Dzięki temu, unikniesz zbędnych formalności wynikających z zakładania własnej działalności gospodarczej. Ty skupisz się na pracy, my zajmiemy się resztą.

Chcąc rozpocząć z nami współpracę potrzebujesz umowy, na początku podpisujemy z naszymi kandydatami umowę przedwstępną, dopiero kiedy zaczną aktywnie jeździć przechodzimy na umowę zlecenie lub umowę zlecenie i umowę najmu. O rodzajach tych umów przeczytasz więcej tu Umowa zlecenie, umowa najmu.

Wszystkie formalności załatwimy z Tobą elektronicznie, wystarczy, że zgłosisz się do nas przez formularz kontaktowy na stronie lub mailowo na kierowcy@avalon-logistics.pl i podasz: 

  • Imię i nazwisko

  • Numer telefonu

  • Miasto w którym będziesz pracować

  • Nazwę aplikacji z którą będziesz pracować

Umowy z nami nie musisz drukować, podpiszesz ją elektronicznie, dzięki weryfikacji poprzez wiadomość. Podpisując umowę oświadczasz, że jesteś właścicielem poczty, z której korzystasz. Umowę podpisaną przez nas otrzymasz w formacie pdf w wiadomości mailowej.

Studenci, emeryci oraz renciści, proszeni są o dodatkowe przesłanie skanu legitymacji, aby potwierdzić swój status.

W razie problemów i pytań, najszybciej skontaktujesz się z nami przez infolinię 514 833 888


oceń artykuł
100 % osób oceniło artykuł jako pomocny

Przeczytaj także