Avalon Logistics

Kurierzy


Przed podjeciem współpracy z Glovo, Uber Eats, Wolt lub Bolt Food potrzebujesz umowy zlecenie z partnerem, którym jest Avalon Logistics.

Dokumenty dotyczące współpracy z nami (umowa zlecenie, umowa najmu, oświadczenie) prosimy podpisz poprzez link przesłany na twój email.

Napisz do nas na kierowcy@avalon-logistics.pl podając:

  • Imię i nazwisko
  • Numer telefonu
  • Miasto w którym będziesz pracować
  • Aplikacje z którą będziesz współpracował np: Uber Eats lub Glovo
image
image

Glovo


Najprościej rzecz ujmując, Glovo to aplikacja mobilna (oraz serwis www) umożliwiająca zamówienie jedzenia, zakupy czy usługi kurierskie. Glovo jest więc rozbudowaną wersją zakupów z dowozem.

Klient chce nadać przesyłkę z jednego miejsca w drugie. Twoje zadanie polega po prostu na odebraniu i dostarczeniu przesyłki. Klient może się znajdować w miejscu odbioru lub miejscu dostawy.
Więcej Zainteresowany?

Uber Eats


Uber Eats to nasza platforma, dzięki której zamawianie jedzenia z Twoich ulubionych lokalnych restauracji jest teraz równie łatwe, jak zamówienie przejazdu. Dzięki aplikacji Uber Eats masz w zasięgu ręki szereg lokalnych restauracji i serwowanych przez nie dań. Możesz w każdej chwili zamówić dowolne danie z całego menu.

Czas coś zjeść? Wybierz na co masz ochotę, kliknij 'zamów' i ciesz się szybką dostawą prosto pod Twoje drzwi! Zamawianie jedzenia jeszcze nigdy nie było tak proste. Jesz kiedy i gdzie tylko chcesz.
Więcej Zainteresowany?
image
image

Bolt Food


Usługa dostarczania jedzenia, stworzona przez estońską firmę, która zbudowała platformę transportową Bolt. Bolt Food to nowa usługa w aplikacji Bolt, dzięki której klienci mają możliwość zamawiania potraw z ulubionych restauracji za pomocą jednego kliknięcia.

Za każdą dostawę otrzymasz minimum 10 PLN oraz 1,50 za km powyżej 3km . Aplikacja działa od 10 do 22 codziennie, BOLT FOOD, to świetne dodatkowe źródło dochodu.
Więcej Zainteresowany?

Wolt


Jako Partner Wolt, zarabiasz na dostarczaniu jedzenia z restauracji do naszych klientów. Dostarczaj kilka godzin w czasie lunchu, wieczorem, lub cały dzień - kiedy masz na to ochotę.

Ty decydujesz, ile zarobisz. Im więcej jeździsz, tym więcej pieniędzy będzie na Twoim koncie. Dłuższe dostawy to wyższe stawki. Napiwki są w 100% Twoje.
Więcej Zainteresowany?
image
Top