Avalon Logistics Group

Kurierzy


Przed podjeciem współpracy z Glovo, Uber Eats, Wolt lub Bolt Food potrzebujesz umowy zlecenie z partnerem, którym jest Avalon Logistics.

Dokumenty dotyczące współpracy z nami (umowa zlecenie, umowa najmu, oświadczenie) prosimy podpisz poprzez link przesłany na twój email.

Napisz do nas na kierowcy@avalon-logistics.pl podając:

  • Imię i nazwisko
  • Numer telefonu
  • Miasto w którym będziesz pracować
  • Aplikacje z którą będziesz współpracował np: Uber Eats lub Glovo
image
image

Glovo


Najprościej rzecz ujmując, Glovo to aplikacja mobilna (oraz serwis www) umożliwiająca zamówienie jedzenia, zakupy czy usługi kurierskie. Glovo jest więc rozbudowaną wersją zakupów z dowozem.

Klient chce nadać przesyłkę z jednego miejsca w drugie. Twoje zadanie polega po prostu na odebraniu i dostarczeniu przesyłki. Klient może się znajdować w miejscu odbioru lub miejscu dostawy.
Więcej Zainteresowany?

Uber Eats


Dlaczego coraz więcej osób zostaje kurierem Uber Eats? Z pewnością to możliwość elastycznej pracy w dogodnych dla siebie godzinach. Każdy decyduje samodzielnie, kiedy chce jeździć. To istotny czynnik, ponieważ pozwala łączyć zarabianie za pośrednictwem platformy Uber Eats z innymi obowiązkami.

Dostarczanie nigdy nie było takie łatwe, poprzez aplikacji Uber Eats otrzymujesz zlecenia bezgotówkowe z restauracji i punktów partnerskich, zarabiasz za każdy pokonany kilometr a twoje wynagrodzenie wzrasta o otrzymane bonusy i mnożniki. Wypłatę otrzymujesz co tydzień.
Więcej Zainteresowany?
image
image

Bolt Food


Usługa dostarczania jedzenia, stworzona przez estońską firmę, która zbudowała platformę transportową Bolt. Bolt Food to nowa usługa w aplikacji Bolt, dzięki której klienci mają możliwość zamawiania potraw z ulubionych restauracji za pomocą jednego kliknięcia.

Za każdą dostawę otrzymasz minimum 10 PLN oraz 1,50 za km powyżej 3km . Aplikacja działa od 10 do 22 codziennie, BOLT FOOD, to świetne dodatkowe źródło dochodu.
Więcej Zainteresowany?

STUART


To najnowsza aplikacja kurierska w kraju, bardzo dynamiczny rozwój powoduje, że coraz więcej kurierów wybiera tą firmę. Staurt współpracuje blisko z Pizza Hut oraz KFC dlatego można liczyć na duża ilość zamówień.

Istnieją dwa sposoby pracy na platformie, możesz zarezerwować przedziały czasowe i uzyskać minimalną gwarantowaną stawkę godzinową lub możesz pracować za dostawę i otrzymywać wynagrodzenie w zależności od przebiegu.
Zainteresowany?
image
Top