Avalon Logistics Group

Praca dla osób ceniących sobie swobodę i samodzielność w podejmowaniu decyzji


img

Bolt Food to platforma, która w Polsce cieszy się coraz większą popularnością. Jej dostępność na rynku dała wielu kierowcom i kurierom możliwość nowej i atrakcyjnej pracy zarobkowej. To korzystne rozwiązanie dla wszystkich, którzy cenią sobie wolność i elastyczność. Jako oficjalny partner Bolt Food jesteśmy w stanie zapewnić każdemu korzystne warunki współpracy bez zbędnych formalności.

Zostanie kurierem Bolt Food to masa korzyści, które odczuwalne są praktycznie od zaraz. Przede wszystkim sam podejmujesz decyzję, w jakich godzinach pracujesz. Jako Bolt Food partner zapewniamy niezbędne wyposażenie, tj. plecak, kurtkę, koszulkę, czapkę i inne rzeczy przydatne podczas codziennej pracy. Ponadto w zależności od zaangażowania przewidzianych jest wiele promocji oraz bonusów. Realizacja wielu dostaw jest dodatkowo premiowana, dzięki czemu można zwiększyć swoje wynagrodzenie.

Zostaw swoje dane - skontaktujemy się z Tobą!
* pola wymagane

Jako Bolt Food partner świadczymy usługi na najwyższym poziomie dostosowane do twoich potrzeb

Działamy prężnie na rynku aplikacji przewozowych w Polsce i zdążyliśmy już poznać potrzeby dostawców. Nasze doświadczenie i udzielania pomoc procentuje coraz większym zaufaniem wśród kurierów. Potrafimy docenić naszych lojalnych pracowników proponując im korzystne warunki i liczne zniżki tj. ubezpieczenia, części samochodowe oraz paliwo. Ponadto oferujemy dodatkowe premie za polecenie nas innym dostawcom.

Status Premium Partner Bolt Food zobowiązuje nas do zapewnienia szerokiej gamy usług, która ma jeszcze bardziej uprościć pracę dostawcy i zniwelować wszelkie możliwe bariery rozpoczęcia współpracy. Stąd też w atrakcyjnych cenach oferujemy wynajem skuterów oraz aut, modeli dostosowanych do wymagań aplikacji Bolt Food. Partner to słowo w tej sytuacji, które nie jest użyte bezpodstawnie, ponieważ nasze propozycje wypożyczenia pojazdów są przejrzyste i korzystne cenowo dla osób nieposiadających własnego środka transportu. Jako godny zaufania partner Bolt Food jesteśmy w stanie zagwarantować ci najlepsze warunki do pracy.

Top