Avalon Logistics Group

Kierowcy


Uber


logo

Uber Eats już działa w Polsce od 2017. Szeroki wybór jedzenia na dowóz. Uber Eats dostarczy dania prosto pod drzwi. Klient zamawia online przez stronę lub aplikację i czeka na dostawę!

Dla klienta proces zamawiania jedzenia przez internet ma być uproszczony do granic możliwości i tutaj faktycznie taki jest. Aplikacja staje się przezroczysta, a rozliczanie następuje w tle i nie wymaga od klienta żadnych dodatkowych działań.

Pracuj według własnego harmonogramu

Realizuj dostawy przez kilka godzin rano, wieczorami lub tylko w weekendy – wybór należy do Ciebie. To Ty decydujesz, kiedy i ile czasu chcesz pracować. Osiągniesz przychody, dostarczając ludziom ich ulubione produkty. Między dostawami masz czas dla siebie.

image
Zainteresowany? Zostaw swoje dane - skontaktujemy się z Tobą!
* pola wymagane
image

Bolt


Zarabiaj pieniądze

Jeździj z Bolt i zarabiaj dodatkowe pieniądze.

Jeździj kiedy chcesz

Pracuj według swojego grafiku. Bez minimalnej liczby godzin i bez szefa.

Brak miesięcznych opłat

Bez ryzyka, płacisz tylko wtedy, kiedy zarabiasz.

Free now


FREE NOW to pełna swoboda podróżowania – gdziekolwiek i kiedykolwiek. To łatwe planowanie i zamawianie przejazdów w ponad 100 europejskich miastach.

Wcześniej znałeś nas jako mytaxi – teraz po prostu wsiądź, zrelaksuj się i wygodnie dojedź do celu! Już ponad 14 milionów pasażerów korzysta z FREE NOW. Dołącz do nas, by otrzymywać ich zlecenia.

image
Top