Praca w Lola Market z partnerem Avalon-Logistics!

Lola Market dołącza do oficjalnych partnerów Avalon-Logistics, a to oznacza kolejne możliwości zarobku dla Ciebie! Sprawdź jakie korzyści możesz uzyskać rozpoczynając współpracę z Lola Market!

Lola Market to aplikacja, która z powodzeniem funkcjonuje w Portugalii, Hiszpanii i Rumunii. Polska jest czwartym krajem, o który aplikacja rozszerza swoją ekspansję na Europę. Miesięcznie poprzez aplikację dokonywanych jest dziesiątki tysięcy zamówień w ponad 70 miastach! Aplikacja współpracuje z ponad 25 wiodącymi na rynku partnerami.

Jaką rolę odgrywa Lola Market w Polsce?

Lola Market to aplikacja, która umożliwia klientowi zamówienie zakupów z najbardziej znanych supermarketów. Do wyboru masz trzy możliwości zarobku:
• picker – Twoim zadaniem jest kompletowanie zamówień (praca w sklepie).
• kurier – dowozisz zakupy do klienta (praca w terenie). Po otrzymaniu zamówienia przez aplikacje, kierujesz się do wybranego sklepu. Tam odbierasz zakupy i dowozisz je pod wskazany adres.
• shopper – łączysz zadania pickera i kuriera (praca w terenie). Z racji faktu, że wykonujesz zadania pickera i kuriera zgarniasz za swoją pracę podwójną stawkę!

To kolejna rewolucja wywołana zmieniającymi się trendami! Dziś coraz więcej osób nie chce tracić czasu na zakupy produktów pierwszej potrzeby i stać w kolejkach do kasy. Wolą ten czas wykorzystać inaczej – z rodziną, realizować pasję czy po prostu odpocząć. Ty możesz wykorzystać ten trend i dobrze zarobić!

Jak to działa?

Klient składa swoje zamówienie. Wtedy do akcji wkracza picker. Kompletuje zamówienie i przekazuje je do kuriera (chyba, że picker jest też shopperem – łączy w sobie zadania pickera i kuriera). Ten dostarcza zakupy pod wskazany adres, a aplikacja wytycza mu najszybszą trasę dotarcia do celu. Klient cieszy się ekspresowymi zakupami, a Ty zarabiasz. Z aplikacją Lola Market praca jest możliwa w godzinach do 6:00 do 22:00. To Ty wybierasz czas pracy elastycznie – kiedy chcesz i jak długo chcesz!

Avalon Logistics jest oficjalnym partnerem flotowym Lola Market

Współpraca Avalon Logistics z Lola Market to korzyści dla Ciebie! Dołączając do Lola Market poprzez podpisanie umowy z partnerem logistycznym zyskujesz bezpieczeństwo, pomoc w organizacji pracy i proste rozliczenie i zarobki. Avalon Logistics odprowadzi za Ciebie część podatków i wypłaci wynagrodzenie. Dbamy o naszych kurierów zapewniając im niezbędne wsparcie, pomoc w pracy, a także poprzez rozliczenie kosztów paliwa oraz eksploatacji samochodu.

Współpraca z partnerem logistycznym to niższe koszty współpracy i tym samym wyższe zarobki dla Pickerów, Kurierów i Shopperów!

Wynagrodzenie w aplikacji Lola Market wypłacane jest raz w tygodniu za cały poprzedni tydzień.

Stawki gwarantowane za godzinę pracy w aplikacji Lola Market
• Picker – 23 zł za godzinę.
• Shopper – 20 zł za godzinę lub 45 zł za zlecenie.
• Kurier – 20 zł za godzinę lub za zamówienie, które składa się z (podstawy: 6 zł, odległości 2,5 zł, bonusu 2 zł).

Dołącz do nowej aplikacji od pierwszych dni jej obecności na polskim rynku! Korzystaj ze zmieniających się trendów! Wybierz stanowisko, które najbardziej Ci odpowiada i zarabiaj pracując wtedy, kiedy masz czas!

Chcesz rozpocząć pracę z Lola Market? Skontaktuj się z nami pod numerem +48 514 833 888, poprzez e-mail:  kontakt@avalon-logistics.pl lub odwiedź nasze biuro przy ul. Elektronowej 2, bud. A, lok. 117 w Warszawie (pon – pt 9:00 – 17:00, sob. 10:00 – 15:00). 

spodobał ci się ten wpis? udostępnij go ZNAJOMYM

Podobne wpisy

Jakie są najważniejsze zasady bezpieczeństwa podczas pracy kuriera?

Jakie są najważniejsze zasady bezpieczeństwa podczas pracy kuriera?

Jakie są najważniejsze zasady bezpieczeństwa podczas pracy kuriera? Bez względu na to, czy jesteś doświadczonym kurierem [...]
Dowiedz się więcej
Bolt korzyści ze współpracy

Bolt korzyści ze współpracy

Bolt korzyści ze współpracy: Tradycyjne modele usług takie jak taksówki zostały wyparte przez nowoczesne platformy
Dowiedz się więcej
Uber praca wymagania

Uber praca wymagania

Uber praca wymagania: Uber to międzynarodowa firma, której celem jest połączenie kierowców posiadających własne samochody [...]
Dowiedz się więcej
Jak wygląda praca kuriera

Jak wygląda praca kuriera

Jak wygląda praca kuriera: kurier to niewątpliwie jeden z najważniejszych zawodów w dzisiejszych czasach. Bez ich pracy wiele [...]
Dowiedz się więcej
Praca jako dostawca jedzenia – zarobki, wymagania 2023

Praca jako dostawca jedzenia – zarobki, wymagania 2023

Zastanawiasz się nad pracą w charakterze dostawcy jedzenia? Sprawdź, ile będziesz mógł zarobić i jakie wymagania musisz [...]
Dowiedz się więcej
Czy mogę pracować jako obcokrajowiec?

Czy mogę pracować jako obcokrajowiec?

Cudzoziemiec może pracować w Polsce legalnie spełniając konkretne warunki, jego sytuacja zależy od kraju pochodzenia. Te [...]
Dowiedz się więcej

Masz pytania lub chciałbyś
porozmawiać o współpracy?

Zadzwoń
+48 514 833 888
Pobierz aplikację Spirit24