Praca w Lola Market z partnerem Avalon-Logistics!

Lola Market dołącza do oficjalnych partnerów Avalon-Logistics, a to oznacza kolejne możliwości zarobku dla Ciebie! Sprawdź jakie korzyści możesz uzyskać rozpoczynając współpracę z Lola Market!

Lola Market to aplikacja, która z powodzeniem funkcjonuje w Portugalii, Hiszpanii i Rumunii. Polska jest czwartym krajem, o który aplikacja rozszerza swoją ekspansję na Europę. Miesięcznie poprzez aplikację dokonywanych jest dziesiątki tysięcy zamówień w ponad 70 miastach! Aplikacja współpracuje z ponad 25 wiodącymi na rynku partnerami.

Jaką rolę odgrywa Lola Market w Polsce?

Lola Market to aplikacja, która umożliwia klientowi zamówienie zakupów z najbardziej znanych supermarketów. Do wyboru masz trzy możliwości zarobku:
• picker – Twoim zadaniem jest kompletowanie zamówień (praca w sklepie).
• kurier – dowozisz zakupy do klienta (praca w terenie). Po otrzymaniu zamówienia przez aplikacje, kierujesz się do wybranego sklepu. Tam odbierasz zakupy i dowozisz je pod wskazany adres.
• shopper – łączysz zadania pickera i kuriera (praca w terenie). Z racji faktu, że wykonujesz zadania pickera i kuriera zgarniasz za swoją pracę podwójną stawkę!

To kolejna rewolucja wywołana zmieniającymi się trendami! Dziś coraz więcej osób nie chce tracić czasu na zakupy produktów pierwszej potrzeby i stać w kolejkach do kasy. Wolą ten czas wykorzystać inaczej – z rodziną, realizować pasję czy po prostu odpocząć. Ty możesz wykorzystać ten trend i dobrze zarobić!

Jak to działa?

Klient składa swoje zamówienie. Wtedy do akcji wkracza picker. Kompletuje zamówienie i przekazuje je do kuriera (chyba, że picker jest też shopperem – łączy w sobie zadania pickera i kuriera). Ten dostarcza zakupy pod wskazany adres, a aplikacja wytycza mu najszybszą trasę dotarcia do celu. Klient cieszy się ekspresowymi zakupami, a Ty zarabiasz. Z aplikacją Lola Market praca jest możliwa w godzinach do 6:00 do 22:00. To Ty wybierasz czas pracy elastycznie – kiedy chcesz i jak długo chcesz!

Avalon Logistics jest oficjalnym partnerem flotowym Lola Market

Współpraca Avalon Logistics z Lola Market to korzyści dla Ciebie! Dołączając do Lola Market poprzez podpisanie umowy z partnerem logistycznym zyskujesz bezpieczeństwo, pomoc w organizacji pracy i proste rozliczenie i zarobki. Avalon Logistics odprowadzi za Ciebie część podatków i wypłaci wynagrodzenie. Dbamy o naszych kurierów zapewniając im niezbędne wsparcie, pomoc w pracy, a także poprzez rozliczenie kosztów paliwa oraz eksploatacji samochodu.

Współpraca z partnerem logistycznym to niższe koszty współpracy i tym samym wyższe zarobki dla Pickerów, Kurierów i Shopperów!

Wynagrodzenie w aplikacji Lola Market wypłacane jest raz w tygodniu za cały poprzedni tydzień.

Stawki gwarantowane za godzinę pracy w aplikacji Lola Market
• Picker – 23 zł za godzinę.
• Shopper – 20 zł za godzinę lub 45 zł za zlecenie.
• Kurier – 20 zł za godzinę lub za zamówienie, które składa się z (podstawy: 6 zł, odległości 2,5 zł, bonusu 2 zł).

Dołącz do nowej aplikacji od pierwszych dni jej obecności na polskim rynku! Korzystaj ze zmieniających się trendów! Wybierz stanowisko, które najbardziej Ci odpowiada i zarabiaj pracując wtedy, kiedy masz czas!

Chcesz rozpocząć pracę z Lola Market? Skontaktuj się z nami pod numerem +48 514 833 888, poprzez e-mail:  kontakt@avalon-logistics.pl lub odwiedź nasze biuro przy ul. Elektronowej 2, bud. A, lok. 117 w Warszawie (pon – pt 9:00 – 17:00, sob. 10:00 – 15:00). 

spodobał ci się ten wpis? udostępnij go ZNAJOMYM

Podobne wpisy

Bolt praca dla kierowcy

Bolt praca dla kierowcy

Bolt praca dla kierowcy: Zarówno w mieście, jak i na wsi, ludzie potrzebują wygodnych, bezpiecznych i niezawodnych środków [...]
Dowiedz się więcej
W jaki sposób klient płaci za zamówienie w Glovo?

W jaki sposób klient płaci za zamówienie w Glovo?

W jaki sposób klient płaci za zamówienie w Glovo? Glovo to aplikacja mobilna, która działa na zasadzie pośrednika między [...]
Dowiedz się więcej
Dlaczego warto pracować dla Glovo

Dlaczego warto pracować dla Glovo

Dlaczego warto pracować dla Glovo: Wiele osób poszukuje elastycznych i dochodowych możliwości zatrudnienia.
Dowiedz się więcej
Jakie są korzyści z pracy w FREENOW

Jakie są korzyści z pracy w FREENOW

Jakie są korzyści z pracy w FREENOW: Praca w branży transportowej z pewnością nie jest dla każdego.
Dowiedz się więcej
Jaka praca dla obcokrajowców?

Jaka praca dla obcokrajowców?

Każdy obcokrajowiec może znaleźć pracę w Polsce. Jest zapotrzebowanie zarówno na szeregowych pracowników, jak i średnio [...]
Dowiedz się więcej
Czym jest Partner Rozliczeniowy?

Czym jest Partner Rozliczeniowy?

Pracę dla aplikacji kurierskich można rozpocząć na dwa sposoby, można założyć własną działalność gospodarczą i [...]
Dowiedz się więcej

Masz pytania lub chciałbyś
porozmawiać o współpracy?

Zadzwoń
+48 514 833 888
Pobierz aplikację Spirit24